Bugun...


Zeytinyağı Sabunundan Sonra...
Özellikle zeytin üretimi yapılan bölgelerde köylülerin ürettiği sabunlar, şehirlerde de gittikçe rağbet görmeye başladı.

facebook-paylas
Tarih: 10-01-2015 16:52
         
Zeytinyağı Sabunundan Sonra...

Üreticiler ise sabundan sonra zeytinyağı şampuanı, sıvı sabun, saç kremi ve kolonyayı piyasaya sürdü.

Kimyasal sabunların aksine doğal zeytinyağı sağlığı sunan sabunlar adeta kapış kapış ediliyor. Zeytinyağı sabunlarının büyük ilgi görmesi, üreticileri farklı ürünler üretmeye de sevk etti. Artık sabunların yanında, zeytinyağı şampuanı, sıvı sabun, saç kremi, kolonya gibi ürünlerde raflardaki yerini almaya başladı.

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Mirilya Zeytin ve Zeytinyağı Firması Sahibi Ali Demirhisar, zeytinyağından üretilen sabunların her geçen gün daha çok tanındığını ve satışların arttığını söyledi. Saç dökülmesi ve çeşitli cilt hastalıklarının yaygınlaştığı günümüzde zeytinyağı sabunlarının insanlara sağlık sunduğunu belirten Demirhisar, sabun dışında günlük hayatta kullanılan birçok ürünün artık zeytinyağından üretildiğini kaydetti. Zeytinyağından şampuan, saç kremi, kolonya gibi ürünler ürettikleri belirten Demirhisar, kolonya ve şampuanların yoğun talep gördüğünü ifade etti.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI