Bugun...
DİYARBAKIR İHANETİ AKP'NİN OYUNU ARTIRACAK MIDIR?


YILDIRAY ÇİÇEK
 
 
facebook-paylas
Tarih: 18-11-2013 09:59
     

7 Mart 2002 tarihinde "Irak ve Kürdistan'dan gelen haberler bizi mutlu ediyor" dedi,bu sözünden sonra yapılan 3 Kasım 2002 seçimlerinde milletimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın partisi AKP'yi tek başına iktidar koltuğuna oturttu. Bu çizgisini sürdürdükçe sürdürdü her seçimde oyunu artırdı ve geldiği son nokta %50 oldu. Dağdan teröristleri indirdi kahramanlar gibi Habur sınır kapısında davulla , zurnayla karşılattı milletimiz AKP'yi yine ödüllendirdi. PKK ile pazarlık masalarına oturdu,PKK neyi istediyse hepsini verdi. Ne kadar ihanet ettiyse milletimiz AKP'yi hep baş tacı yaptı.

 

 

2010 referandum döneminde "Bizim dört kez bunlarla (PKK terör örgütü) bir araya oturduğumuzu söyleme şerefsizliğini yapanlar bu alçakça iftirada bulunanlar, bunun hesabını her yerde vereceklerdir." diye miting meydanlarında MHP'ye saldırdı, 2011 seçimlerinden öncede bu sözü hiç söylememiş gibi "MİT Müsteşarımızı İmralı'ya gönderen benim, Oslo'ya gönderen benim." dedi.Milletimiz bu siyasi omurgasızlığa rağmen AKP'yi 2011 seçimlerinde ödüle boğmuştur.Bu düzene ve bu mantığa göre AKP ne yapsın değil mi? Hangi ihaneti yapıyorsa Türk milleti AKP'nin oyunu katlayarak ödüllendiriyor.

 

"Türk milleti diye bir şey yok" diyor, Türkiye Cumhuriyeti kısaltması T.C'yi ve bize bu vatanı düşmanlardan kurtarıp emanet eden Atatürk'ün sözlerini,resimlerini her yerden siliyorlar ama en çok oyu ve desteği Türklerden alıyorlar.Bu nasıl garabettir,bu nasıl ilginçliktir?

 

AKP ihanetin en büyüklerinden birini daha hafta sonu PKK'nın hamisi Barzani'yi ve PKK'nın ses borazanı Şivan Perver'i Diyarbakır'a getirerek gerçekleştirmiştir.

 

Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ terörist suçlamasıyla ömür boyu hapis cezasına mahkum edilirken ,Apo'nun fikirleri iktidarda yaşatılıyor ,PKK'nın hamisi Barzani Recep Tayyip Erdoğan'ın dizinin dibinde kahraman edasıyla gezdiriliyor. İyi uykular Türkiye manzarasının en somut örneği budur.

 

Diyarbakır'da AKP,PKK,Barzani ittifakı Türk milletine karşı adeta kutlama yapmıştır. AKP'nin Kürdistan'ı kurmak için kurulduğu bir kez daha anlaşılmıştır. AKP'yi kurarken "Kürdistan" diyen Recep Tayyip Erdoğan ,Diyarbakır'da da defalarca "Kürdistan" telaffuzunda bulunmuştur.Bazı yayın organları da "Başbakan ilk kez Kürdistan dedi"gibi dünyadan bihaber olduklarına dair haberler yapmışlardır. 7 Mart 2002 tarihinde "Irak ve Kürdistan'dan gelen haberler bizi mutlu ediyor" diyen Recep Tayyip Erdoğan kimdi?

 

Recep Tayyip Erdoğan BDP'lilerin dokunulmazlıklarını kaldıracaktı,devlete,hükümete "meşe ağacı"göndermesiyle küfür eden Osman Baydemir ile adeta sarmaş dolaş oldu. AKP Diyarbakır'da PKK ile kucaklaşmış, BDP'yi siyasi yavrusu gibi kucağına basmıştır.Diyarbakır'da PKK'lı ve bölücü olmak AKP tarafından adeta kutsanmıştır.

 

Türk milletini bölmek isteyenler Diyarbakır'da coştukça coşmuştur. Bir gün olsun şehitlerimizin ardından ağlamamış AKP'liler PKK'lılar eşliğinde onlara ağıtlar yakmışlardır.

 

Diyarbakır ihanetin en büyük fotoğrafıdır. Bakalım AKP'nin oyu yine katlanacak mıdır?

 

PKK'yı kutsayan ve "Kürdistan" diyen bir Başbakan %50 ile Türkiye'yi yönetiyor…Bu ayıp senin ayıbındır Türk milleti…

 

 Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI