Bugun...
BARZANİ VE PKK KÜRTLERİN TEMSİLCİSİ Mİ UYANIK?


YILDIRAY ÇİÇEK
 
 
facebook-paylas
Tarih: 20-11-2013 14:00
     

Türk milleti bu adamın hangi özelliğine bakıp Başbakan yaptı bilmiyoruz ama maalesef Başbakan sıfatıyla Türkiye'yi hem yönetiyor, hem de yönettiği Türkiye'yi bölme yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. Diyarbakır'da organize ettiği ihanet manzarasından utanmıyor, birde o ihanet manzaralarını meşrulaştırmak için her türlü yolu deniyor.

AKP'nin Grup toplantısında diyor ki: "Ne yani Mustafa Kemal da bölücümüydü, benim damadım Kürt diyen Alparslan Türkeş de bölücü müydü.

Adam resmen PKK'yı, Apo'yu ve "Türkiye'nin bir parçasını da alıp büyük Kürdistan'ı kuracağım" diyen Barzani'yi Kürt kökenli vatandaşlarımızın temsilcisi, önderi yapıyor ve herkesin de böyle görmesini istiyor.

 

Asker, polis ve masum vatandaşlarımızın katillerini baştacı yapıyor, herkesin baştacı yapmasını istiyor.

 

Türklüğün sönmez güneşi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in hayatı vatan düşmanlarıyla mücadele de geçerken, Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi ömrü Türkiye'yi bölüp parçalamak isteyen, milletin birliğini ve beraberliğini ortadan kaldırmak isteyen alçakları yüceltmekle geçmektedir.

 

Vatansever misyonlarını saptırarak, işine geldiğinde ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ve Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in ismini ağzına alan Recep Tayyip Erdoğan'ın bu iki Türk büyüğüne düşmanlığı ortada iken kendi ihanet projelerine onların ismini alet etmesi, kendisini küçük düşürmekten başka bir şey olmamaktadır.

 

Mustafa Kemal Atatürk ve Alparslan Türkeş hangi vatan hainini sizin gibi yüceltmiş ve kutsamıştır.

Mustafa Kemal Atatürk senin "iki ayyaş" diye tarif ettiğin, Anıtkabir'de saygı duruşunda bulunmayı "Sap gibi durmaya gerek yok" diye küçümsediğin, sözlerini dağlardan, taşlardan temizlediğin, resimlerini devlet nişanlarından çıkardığın kişi değil mi?

 

Alparslan Türkeş senin "Irkçı-kafatasçı diye hazırladığın Kürt raporlarında iftira attığın, her fırsatta fikirlerine ve onun Bozkurt evlatlarına hakaret ettiğin kişi değil mi?

 

Apo ve Barzani Kürtleri mi temsil ediyor da, onlara olan karşıtlığı Kürt düşmanlığı gibi gösterme kurnazlığı yapıyorsun? Bu nasıl bir zekâ, bu nasıl bir zihniyettir.

 

"Irak'tan, İran'dan, Suriye'den ve Türkiye'den toprak parçası alarak büyük Kürdistan'ı kuracağım" diyen Barzani'yi gayet mutlu ve mesut ettiğin anlaşılıyor ama Türk milletinin bu kahpenin çocuklarını mutlu edeceğini sanıyorsan yanılıyorsun.

 

Senin Kürdistan sevdan yeni değil ki? Irkın nedir, soyun nedir merak ediyoruz. Daha AKP'yi yeni kurduğun aylarda AKP Genel Merkezini ziyaret eden Talabani'ye de "Irak ve Kürdistan'dan gelen haberler bizi mutlu ediyor" demiştin… O günde Talabani mutluluktan uçmuştu.

 

Şimdi de Barzani mutluluğunu "Başbakan'ın 'Kürdistan' demesinden çok hoşlandım, Çünkü Irak Anayasası'nda da adı Kürdistan bölgesidir. Kuzey Irak demek doğru değildir. Bu da bir adımdır, Başbakan'ın attığı bir adımdır. Bu bizi daha da yakınlaştıracaktır" sözleriyle göstermiştir.

 

Başbakan Erdoğan'ın görevi sanki PKK'yı, Barzani'yi, Talabani'yi, Apo'yu, ABD'yi, İsrail'i mutlu etmekle sınırlıdır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, MHP Grup toplantısında AKP'nin etrafında toplanan ihanet şebekesine gereken cevabı vermiş ve haddini bildirmiştir. Bundan en büyük dersi Recep Tayyip Erdoğan çıkarmalıdır.

 

AKP'nin yol ve dava arkadaşı olan PKK ve Barzani ülkeyi ne yaparsa yapsın bölemeyecektir. Sabır taşı çatladığında Türk milleti elbet bu ihanetlerin hesabını teker teker soracaktır.

Türk milletine düşman olanları baştacı yapan Recep Tayyip Erdoğan elbette o koltuktan ineceksin, ondan sonrasını düşün bakalım. Sana Barzani mi, Apo mu sahip çıkacak?Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI