Bugun...
BARZANİ'NİN KAFASINI TEMİZLEYENLER SİZE SESLENİYORUM !


YILDIRAY ÇİÇEK
 
 
facebook-paylas
Tarih: 28-11-2013 14:30
     

Türkiye'nin geldiği noktayı bence en iyi özetleyen fotoğraf budur. Bu fotoğrafın etkisini ne sayfalarca yazı, ne de saatlerce konuşma gösterebilir. Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı şehitlerimizin katillerini Irak'ın kuzeyinde besleyen, koruyan ve büyüten Barzani'nin başındaki konfetileri temizliyor. Dikkatlice bakıyor ve özenle temizliyor. Recep Tayyip Erdoğan adeta Barzani'nin yanında gezdirdiği temizlik işlerinden sorumlu eleman gibi…

 

Barzani bir şehit babası değil, Barzani bu vatan toprakları için mücadele vermiş bir komutan değil. O Türk milletinin bölünmesi için PKK'yı Kandil'de koruyan ve Türkiye üzerine yönlendiren, sürekli bir şekilde "Türkiye'nin doğusunu da alarak Büyük Kürdistan'ı kuracağım" açıklamasını yapan bir alçak olduğu halde Türkiye Cumhuriyeti'nin namusunu, şerefini ve onurunu korumakla sorumlu olan bir Başbakan milyonların huzurunda onun üstünü, başını temizliyor.

Bu görüntüyü izleyince direkt aklıma AKP'li yazarların, yöneticilerin ve yorumcuların yıllardır "Devlet Bahçeli Ecevit'in yanında ceketinin önü ilikli durdu" şeklindeki yapmış olduğu propaganda geldi. Oysa MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ceketinin önü açık fotoğrafı yoktur. Makam odasına 7 yaşındaki çocukta girse de 77 yaşındaki dede girse de ceketinin önü hep iliklidir. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin saygınlığı, nezaketi, efendiliği bir hayat tarzıdır. 

 

Bu tür eleştiriyi yapan ahmaklar bile MHP Lideri Devlet Bahçeli ile bir vesile ile yanyana gelmiş, onlarda o saygınlığı, nezaketi ve efendiliği yaşamışlardır.

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı Bülent Ecevit'in yanında, Başbakan yardımcısı olarak görev yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ceketinin önü ilikli diyerek, bunu kara propagandaya çevirecek kadar ahmaklıklar sergileyenlerde, biraz utanma duygusu varsa ortaya çıksınlar da, Başbakan Erdoğan'ın PKK'nın hamisi Barzani'nin başını temizlemesi hakkında birkaç kelam etsinler. Edemezler. Çünkü MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında bugüne kadar bu tür konularla yaptıkları kara propagandayı da menfaatleri için yaptılar, bugün Barzani'nin üstünü başını temizleyen Başbakan Erdoğan karşısında susmaları da menfaatleri içindir. Bu ahmakların arşivlerde duran açıklamalarına ve yazılarına tekrar baktım yazı başlıkları ve cümleler hep aynı, sanki tek elden çıkmış gibi…

 

7'den 77'ye herkesin yanında gösterilen saygınlığı, nezaketi ve efendiliği bile kara propaganda aracı haline getirenler, Barzani gibi Türk milletinin düşmanlarına yapılan akıl almaz davranışları ne zaman görecektir?

 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bir başka Türk düşmanı olan, PKK'lı teröristler kendisinden istendiğinde "Türkiye'ye bir Kürt kedisi bile vermem" diyerek düşmanca davranan Talabani'yi adeta Çankaya köşküne kucağında çıkarma saygı ve sevgisini ne zaman göreceklerdir?

 

Yıllardır bunların Başbuğ Alparslan Türkeş ve MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili yapmış olduğu kara propagandaların, atmış oldukları iftiraların haddi hesabı yoktur.

 

Türk-İslam düşmanlarıyla kolkola, el ele, gönül gönüle gezenlerin bunu yapıyor olması ayrı bir iğrençliktir.

Bu iğrençlikleri yıllardır uygulayanlardan birisi de vicdana ve imana gelip, Barzani'nin kafasını temizleyen Başbakan hakkında bir-iki kelam eder mi diye bekliyoruz…Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI