Bugun...
ASIL "BÜYÜK SAVAŞIN SONU" ZAFER OLACAKTIR !


YILDIRAY ÇİÇEK
 
 
facebook-paylas
Tarih: 27-11-2013 10:06
     

30 Mart 2014 tarihinde "Yerel Seçimler" gerçekleşecektir. Bu seçimler sıradan bir seçim değildir. Bu seçimler asla mevcut belediye başkanı tekrar kazanıp koltuğunda otursun yada yeni bir aday kazanıp o koltuğa otursun mantığına sıkıştırılacak bir seçim değildir. Bu seçimler Türkiye'nin kaderini belirleyecek ve AKP eliyle küresel güçlerin eline adeta esir olarak sunulan Türkiye'nin varlığını ve geleceğini koruyacak yada tamamen bölünmüş ve parçalanmış Türkiye'nin zemini hazırlanacaktır. AKP ile yerelde ve genelde gidilecek her saniyenin Türkiye'nin varlığına ve geleceğine vurulmuş darbe olduğunu bugüne kadar yaşanan her olayda görmüş ve yaşamış olduk.

 

PKK'lıların cirit attığı ,bölücülerin şenlik yaptığı , adaletsizliğin, hukuksuzluğun ve kokuşmuşluğun her yerini sardığı bu zamanda Türkiye'nin bu kuşatılmışlıktan kurtulması için önümüzdeki yerel seçimlerde ABD, İsrail, PKK ve Barzani'nin yol ve dava arkadaşı AKP'nin bu milletten bir Osmanlı tokatı yemesi lazımdır. Nerde Türk-İslam düşmanı varsa onunla yol yürüme marifetinde olan AKP'nin bu mübarek topraklarda yenilgiye uğraması gerekmektedir.

 

Bunun içinde özellikle MHP'ye ve MHP'nin yöneticilerine , adaylarına çok büyük sorumluluklar düşmektedir. AKP karşısında milletin değerlerine sarılarak en sağlıklı muhalefeti yapan MHP , AKP'nin her türlü ihanetini deşifre eden , milletin gönül ve idrak dilinden en iyi anlatabilen bir parti hüviyetindedir. AKP'de MHP'den bu yönden rahatsızdır. CHP'nin milletin değerlerine uzak ve zaman zaman ihanetlere ortak olan muhalefet anlayışı ise AKP'nin eline koz vermekten başka bir özellik taşımamaktadır.

 

Türkiye'nin AKP tarafından yaşatılan kara talihini ve kötü gidişatını önleyecek tek parti MHP'dir. Her MHP'li bu sorumluluğun farkına varmalı ve ona göre hareket etmelidir. Mücadelenin kutsallığını ve hedefini kavramalıdır.

 

Başbuğ Alparslan Türkeş'in belirttiği gibi ''Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun siyasi kazanç mücadelesi değil ahlak ve fazilet mücadelesidir.''

 

Vatan,millet,bayrak ve din için, adalet ve hukuk için en yoğun mücadele verilecek dönem bu dönemdir. Bunun içinde her türlü nefsi mücadeleden sıyrılarak Türk milliyetçiliğine ve Ülkücülüğe uygun hareket ederek zafere ulaşma mecburiyeti hepimizin ana sorumluluğudur.

 

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) bir savaştan dönerken yanındakilere, 'Küçük savaştan döndük, şimdi büyük savaşa gideceğiz, büyük cihat yapacağız; bu da nefsimize karşı yapacağımız savaş' demiştir. Bu ölçü Türk-İslam değerleri için mücadele veren hepimize yol gösterici ve yaşantımızı belirleyici olmalıdır.

 

Ben-sen kavgasına girilmeden , basit siyasi hesaplar yapmadan, dışlayıcı- uzaklaştırıcı olmadan davamızın ölçülerine uyan herkesi kucaklamak nefsimizin atacağı ilk adım olmalıdır. Bu sağlam temel üzerine halkı kucaklamak ve halkla bütünleşmek kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Nefsimizle olan savaşı yendiğimizde , önümüzde duran ihanetlere , hainliklere karşı tüm savaşları da yenecek güç hepimizde vardır.

 

Türk milletinin geleceğini ve varlığını korumak için bu savaşı yapmak zorundayız. MHP'de sorumluluk alan herkese düşen bu savaşta önce nefsiyle olan , sonra Türk-İslam düşmanlarıyla olan savaş olmalıdır.

 

Türk milliyetçileri ve Ülkücüler bu savaşların hakkını hep bedel ödeyerek vermiş kişilerdir.

Bunun şuurunda ve ışığında 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerin önemini kavrayarak Türkiye için kucaklaşmalı ,Türkiye için bütünleşmeliyiz.

 

"Ben" duygusu yenilen yerde ,"Biz" güçlenecek ve Türkiye o zaman kurtuluşa erecektir. Lider Devlet Bahçeli'nin"Önce Ülkem" işaretlemesi bunun içindir. Her türlü nefsi düşünceyi ayaklar altına alma günü bugündür.İhanet şebekleri ve şebekelerini ezmenin zamanı gelmiştir. Bu zamanı asla ertelemeyin.Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI