Bugun...
Milliyetçi Hareket Partili Ülkücüleriz


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 02-07-2018 09:28
     

Şu seçimden sora oluşan tabloyu iyi değerlendirmeliyiz. Bu iyi değerlendirme adam gibi yerinde olmalı elmaya elma armut'a armut demesini kabul etmeli ve kimin elma kimin armut olduğunu hattı zatında neyin ne olduğunu açıkça, hiçbir şeyden korkmadan ifade etmeliyiz. Bunu yapamazsak aynı sorunları yaşayacağımız kaçınılmaz olacaktır. Hattı zatında kimin ne olduğunu herkes bilmeli ve herkes neyi ya da neleri savunduğunu söylemelidir. Kimin neyi savunduğu ve kimin yanında olduğunu açık bir şekilde millete belli etmelidir.

Y-CHP'nin yaptığı gibi oylarıyla başka partileri destekleme, oy atma adiliğini demokrasinin gereğiymiş gibi algılamak ve algılatmaya çalışmak hiç de yerinde bir davranış değildir ve de olmamıştır. Bu oyun tamamen demokrasiye oynanan bir oyundur, bu nedenle kendi partililerine yapılmış büyük bir ihanettir. Hatta bunun adı kendi partililerini ihanet oyununa ortak etmektir. 

Ben ülkemin, vatanımım, bayrağımın, milletimin yanındayım diyen bir insanın HDP'yle bundan ötürü PKK'yla işbirliği yapmasını kaldıramaz. Kabul edemez. Eğer bu yapılana şu an ses çıkarılmayıp alet olunduysa bu özellikle Y-CHP'nin yaptıklarının ülkeye karşı bir ihanet derecesinde olduğunun iyice anlaşılmamasından -yanlış istekler karşısında HDP'yi ve dolayısıyla onların yaptıkları gereksiz işleri desteklemek, onların yanlarında durmaktır- ve özellikle Tayyip Erdoğan'ın kesintisiz olarak 16 yıllık iktidarda olmasındandır.

Bütün bu oluşan durumun farkında olmayan insanların Millet adında kurulan sahte ittifaktan kaynaklanmaktadır. Temel Karamollaoğlu'nun yok olup gitmesini engelleyemeyenler, Meral ablanın değil fakat kurmuş olduğu İP'in kendilerinden oy çalmasına engel olamamışlardır. Bu oyların verilme nedeni o partileri desteklediklerinden değil, kafalarının karışıklığından kaynaklandığını gösteriyor.

Vatanım denmesi gereken bir ortamda, askerin yanında durulması gerekirken askerin yanında olmayıp, Afrin'in merkezine giremezsiniz diye dayatmada bulunup, bu kelimeleri ettikten sonra soluğu Edirne cezaevinde Demirtaş'ın yanında alması büyük bir hataydı. Bunun yanlış ve hatalı olduğunu anlamayan mankafalar bunun neticesinde ortağının Milliyetçi Hareket Partisinin olduğu Cumhur İttifakının kurmuş olduğu zemine çok kötü bir şekilde çarpmış oldular.

Lafı eveleyip gevelemeden gerçekten Atatürkçü olduğuna inanarak oy verenler Kılıçdaroğlu'nun kurduğu tuzağa kapılmamalılar ve BDP'ye, İP'e kaptırdıkları oyların gidişine yanmalıdırlar. Bunun hangi nedenden kaynaklandığını iyice ölçüp biçmeli ve yaptıklarının doğru olmadığına karar vermelidirler. Y-CHP'ye burada 0 grubu kan gibi genel vericilik yaptıran Kılıçdaroğlu, dar ve despot yönetimine hesap sormalıdır.

Hiç kimse burada oynaman bu oyunlara kendini kaptırmamalı, kimlerin Türkiye'ye karşı hareket ettikleri, gözlerimizle görülmüştür. Oynanan kirli oyunun faturası oyunun  oyunu kuran Türk düşmanlarına ödetilecektir. Bundan herkes emin olmalı.

"Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum böyle öleceğim." Diyen Atatürk'ün zinde takipçisiyiz Milliyetçi Hareket Partili Ülkücüleriz. Her kes böyle bilmelidir.

 

Sağlıcakla kalın!

 Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI