Bugun...


Ümit Özdağ'dan Kars Açıklaması

facebook-paylas
Tarih: 13-06-2016 17:45
         
Ümit Özdağ'dan Kars Açıklaması

MHP Genel Başkan Adayı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, görevden alınmalarla ülkücülerin cezalandırılmak istendiğini belirtti.

MHP Genel Başkan Adayı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, görevden alınmalarla ülkücülerin cezalandırılmak istendiğini belirtti.

Özdağ, geçen ay Karslılarla buluşarak, Kars'ta partililerle bir araya gelmişti. Bu ziyaretten bir süre sonra MHP Genel Merkezi'nden alınan kararla görevden alınan merkez ilçe yönetimlerini bu ziyaretle ilişkilendiren Ümit Özdağ, ülkücülerin cezalandırılmak istenildiğini kaydetti.

Prof. Dr. Özdağ, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kars'ta il ve ilçe yöneticilerimizin bizim ziyaretimiz öncesinde uyarıldıklarını biliyordum. Ancak bütün uyarılara rağmen değişimde kararlı olan teşkilatlarımız Kars gezimizde bizi yalnız bırakmadı. Delege arkadaşlarımızla birlikte teşkilat mensuplarımız da bizi bağrına bastı. Fakat görüldüğü gibi MHP Genel Merkez yönetimi, partinin MYK üyesi olan bir milletvekilinin ziyaretine iştirak ettikleri için ilçe teşkilatlarımızı kapatarak ülkücü kardeşlerimizi cezalandırmaya çalıştılar. Ama güneş balçıkla sıvanmaz."
Kaynak: sondakika

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI