Bugun...


Ülkücüleri kemerle uzaklaştırdı

facebook-paylas
Tarih: 03-05-2016 16:19
         
Ülkücüleri kemerle uzaklaştırdı

İl Başkanı, muhaliflere saldırmak isteyen ülkücüleri kemerle uzaklaştırdı.

ADANA'da, kurultay yapılmasını isteyen MHP'lilerin basın açıklaması yaptığı binaya girmek isteyen bir grup ülkücüyü, Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, belinden çıkarttığı kemerle vurarak uzaklaştırdı. Deniz, "Ben yürüyorum, erkek olan burada kalsın" diye tepki gösterdi.

MHP Adana İl Sekreteri Ali Karakuş, bir grup partiliyle birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenledikleri basın toplantısında kurultay taleplerini dile getirdi. 

Grup adına açıklama yapan Karakuş, Müslüman-Türk dünyasının emperyalizmin ağır baskısı altında olduğunu belirterek, "Ülkücü hareketin ve Türk-İslam dünyasının içinde bulunduğu bu olumsuz durum, kurultayın toplanmasını şart kılmaktadır"dedi.

KEMERLE VURDU

Bu arada, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla Atatürk Parkı'nda Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğin ardından MHP İl Başkanı Yusuf Baş ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz'in de aralarında olduğu bir grup partili Atatürk Caddesi'ndeki esnafa bayrak dağıttı.

Basın toplantısının yapıldığı bina önüne gelindiğinde ülkücü gençlerin bazıları, "Hareketin lideri Bahçeli" sloganı attı. Ardından da muhaliflerin olduğu binaya çıkmak istedi. İl Başkanı Yusuf Baş ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, binaya girmek isteyen kişileri engellemeye çalıştı. Ancak bunda başarılı olamayınca Soner Deniz, belinden çıkarttığı kemerle ülkücü gençlere vurarak cemiyet binasından uzaklaştırdı. Deniz, "Ben yürüyorum, erkek olan burada kalsın" diye tepki gösterdi.
Kaynak: gercekgundem.comloading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI