Bugun...


Türkiye'de İlk Defa Bir Günde 3 Adet Helikopter Teslimatı Yapıldı
Savunma Sanayii Başkanlığı, 100 günlük icraat programı kapsamında 3 adet T129 ATAK helikopterinin Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na teslimatının yapıldığını açıkladı. Bu teslimatla ilk defa aynı günde 3 adet helikopterin teslimatı gerçekleşmiş oldu.

facebook-paylas
Tarih: 10-10-2018 19:41
         
Türkiye'de İlk Defa Bir Günde 3 Adet Helikopter Teslimatı Yapıldı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, 100 günlük icraat programı dahilinde 3 adet T129 Atak helikopterinin daha teslimatının yapıldığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 100 günlük icraat programındaki maddeler bir bir hayata geçiriliyor. Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 100 günlük icraat programındaki maddeleri bir bir hayata geçiriyoruz. 3 adet daha T129 atak helikopteri teslim ederek bu alandaki taahhüdümüzü yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz.' ifadeleri kullanıldı.

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ ise yaptığı paylaşımda 'Türkiye'de bir ilki Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na aynı günde 3 adet #ATAK helikopterimizi teslim ederek gerçekleştirdik.' ifadelerine yer verdi.

HABERLERİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI