Bugun...


TÜRK MUTFAĞI TRESETTE DÜNYA LİGİNDE
“İlham veren mutfaklar” sloganıyla hazır mutfak sektöründe iddiasını ortaya koyan Tresette Mutfak, yeni serisi “Dünya Klasikleri” ile lüks segmentte sınırları zorlamaya devam ediyor. Serinin göz alıcı modelleri Türk mutfağının tüm samimiyetini tasarımla taçlandırarak Dünya arenasına taşıyacak.

facebook-paylas
Tarih: 02-02-2018 17:19
         
TÜRK MUTFAĞI TRESETTE DÜNYA LİGİNDE

“Altın Mutfak” modeliyle mutfak sektörüne iddialı bir giriş yapan, Ortadoğu pazarında kendine önemli bir yer edinen Tresette Mutfak, “Elit” ve “Modern” serilerinden sonra şimdi de “Dünya Klasikleri” serisiyle dünyanın mutfak otoritelerine meydan okuyor. 4 modelden oluşan “Dünya Klasikleri”, klasik ile lüks çizgileri harmanlıyor, evinize ayrı bir değer katıyor. Dünya Klasikleri serisiyle kimi zaman geniş evlerde görmeye alışkın olduğumuz büyük bir ada mutfağa ve TV üniteli ahşap doğrama bir mutfak, kimi zaman heybetiyle şaşırtan kuzineli fırına sahip bembeyaz bir mutfağa sahip olmak mümkün.

Gelenekselliğin çağdaş notalar ile harmanlandığı “Dünya Klasikleri”, estetik ve işlevsel çözümlerle zarafet ve samimiyet hisleri uyandırıyor. Kalitenin ve sağlamlığın ön plana çıkarıldığı, yemeğin yapıldığı bir yerden ziyade tüm ailenin bir arada olduğu bir yaşam alanı olarak tasarlanan mutfaklar klasik ile lüks çizgileri harmanlıyor. Tresette Mutfak, doğal ahşap kaplamanın özenli bir işçilikle yorumlandığı rafine tasarımlarla bir mutfaktan ziyade günün büyük bir bölümünü burada geçirmek isteyeceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. “Mutfağım farklı olsun, dünya mutfağından izler taşısın” diyorsanız, “Dünya Klasikleri” hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sevdiklerinizle uzun vakitler geçireceğiniz Tresette mutfakları yakından incelemeniz için Tresette Mutfak’ın Caddebostan’daki mağazasına uğramanız yeterli.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek,
hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer
almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın
kuruluşlarıdır


loading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI