Bugun...


Türk Aydınları Vakfından Türk Milletine Çağrı

facebook-paylas
Tarih: 21-11-2015 15:42
         
Türk Aydınları Vakfından Türk Milletine Çağrı

Emperyalistlerin, orta doğudaki post modern haçlı saldırıları tüm şiddet ve dehşetiyle dünya kamuoyunun gözleri önünde devam etmektedir.

Bunlarla birlikte, din kisvesine bürünmüş işid cinayet şebekesi de haçlılarla ayni yolda yürüyerek onların işini kolaylaştırmakta, bölgedeki masum insanları yok etmektedirler.

Büyük Ortadoğu projesi adı altında yürütülen yıkım projesinin ikinci derece sorumluları projenin yerli işbirlikçileridir.

Bölgedeki bu vahim durumdan en fazla mağdur olan zulme uğrayan öldürülen yurtlarından sürülenler Türkmenlerdir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ne yazık ki, bu güne kadar Türkmenlerin varlığını, can mal güvenliğini, yurtlarını koruma hususunda üstüne düşen sorumluluğu tam olarak yerine getirememiştir.

Suriye’de ki, son gelişmeler endişe vericidir. Çar Putin orta doğuda emperyalistlerin, taş oranlığına soyunmuştur. Bu durum Türk Milleti ve Devleti tarafından asla kabul edilemez. Hükümetin, bir an evvel harekete geçip Türkmen Kardeşlerimizin varlığının korunması için gereken her türlü tedbiri acil olarak alması, Tarihi bir zarurettir.

Saygılarımla,
İsrafil Çelik

Türk Aydınları Vakfı
Yön. Kur. Başkanı
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI