Bugun...


Trump'tan Kayıp Gazeteci İçin Dikkat Çeken Açıklama: Suudi Yetkililerle Görüştüm
ABD Başkanı Trump, kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı için yaptığı açıklamada, 'Suudi yetkililerle konuştum, son derece kötü bir durum. Bu olayın derinlemesine araştırılmasını istiyorum.' dedi.

facebook-paylas
Tarih: 11-10-2018 18:54
         
Trump'tan Kayıp Gazeteci İçin Dikkat Çeken Açıklama: Suudi Yetkililerle Görüştüm

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra ortadan kaybolan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'yla ilgili konuştu. Trump, 'Suudi yetkililerle konuştum, son derece kötü bir durum. Bu olayın derinlemesine araştırılmasını istiyorum. Türk yetkililerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.' ifadelerini kullandı.

'KAÇIKÇI'NIN NİŞANLISINI BEYAZ SARAY'A DAVET ETMEK İSTİYORUM'

ABD Başkanı Donald Trump, 2 Ekim Suudi Başkonsolosluğuna girdikten sonra kendisinden haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı için, 'Suudi yetkililerle görüştüm. Çok kötü bir durum. Bu olayın derinlemesine araştırılmasını istiyorum. Suudi gazeteci konusunda Türkiye ile birlikte çalışarak olayı aydınlatacağımıza inanıyorum. Kaşıkçı'nın nişanlısını Beyaz Saray'a davet etmek istiyorum' ifadelerini kullandı.

'SONUNA KADAR GİDECEĞİZ'

ABD Başkanı Donald Trump, gazeteci Cemal Kaşıkçı konusunun kendileri için 'çok önemli bir mesele' olduğunu belirterek, 'Sonuna kadar gideceğiz.' dedi.

HABERLERİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI