Bugun...


TRT 1'in İdam Karşıtı Olan 'Yeşil Yol' Filmini Yayınlaması Sosyal Medyayı Karıştırdı
Çocuk tacizi ve ölümleri sonrası idam söylemlerinin arttığı bugünlerde, TRT 1'in idam karşıtı konusu olan 'Yeşil Yol' filmini yayınlaması, sosyal medyada çok konuşuldu.

facebook-paylas
Tarih: 09-07-2018 20:20
         
TRT 1'in İdam Karşıtı Olan 'Yeşil Yol' Filmini Yayınlaması Sosyal Medyayı Karıştırdı

8 Temmuz tarihinde TRT 1 ekranlarına gelen 'Yeşil Yol' filmi, sosyal medyada en çok tartışılan konu oldu. Çocuk istismarına karşı idam söylemlerinin arttığı bugünlerde filmin ekrana gelmesini, sosyal medya kullanıcıları manidar buldu.

İDAM SÖYLEMLERİNİN GÜNDEMDE OLDUĞU DÖNEME DENK GELMESİ DİKKAT ÇEKTİ

İdam karşıtı konusu ile dikkat çeken yabancı sinema 'Yeşil Yol' filmini yayın akışına koyan TRT 1'in, ülkenin idam konusunda hassas olduğu döneme denk getirmesine kullanıcılar tepki gösterdi. Sosyal medyada en çok konuşulan konuya binlerce yorum yapıldı.

FİLMİN EKRANA GELDİĞİ TARİH MANİDAR BULUNDU

İdam tartışmalarının yoğunlaştığıdönemde TRT'nin bu filmi yayınlaması manidar olarak bulunurken, 'İdam cezasını talep edenler, Yeşil Yol'u izledikten sonra bu cezadan nefret edebilir' gibi yorumlar yapıldı.

Haberlerİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI