Bugun...


SOSYAL MEDYADA MERAL AKŞENER'İN CEVAPSIZ BIRAKTIĞI SORULAR

facebook-paylas
Tarih: 06-02-2016 13:37
         
SOSYAL MEDYADA MERAL AKŞENER'İN CEVAPSIZ BIRAKTIĞI SORULAR

1- "Meral Akşener, 1 Kasım Seçimleri sonrası MHP'ye Genel Başkan olmak için Bahçeli'ye karşı kazan kaldırıp ABD ile ilişkilerini geliştiriyor. Bu kapsamda 21 Ocak 2016'da Türkiye'ye gelen ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve Meral Akşener İstanbul'da bir görüşme gerçekleştirdi"şeklinde sosyal medyada çıkan haberler doğru mu? Doğru ise Joe Biden ile hangi içerikte görüşmeniz oldu?

2-MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye ve Ülkücü delegeye hakaret eden, Clinton ile yaptığınız toplantıya beraber girdiğiniz AKP'li Ali Serim ile ne derece yakınsınız? Yurt dışı bağlantılarınızı bu kişi üzerinden mi kuruyorsunuz? Bu Erdoğan ve PKK'lı Şivan Perver hayranı Ali Serim'i MHP Genel Merkezine 5 kere niçin getirmiştiniz? Ali Serim'in hakkında çıkan yazılar sonrası, Web sayfasını ve sosyal medya sayfalarını kapatıp gözden kaybolmasını siz mi tavsiye ettiniz?

3- Koç Holding'de uzun yıllar yöneticilik yapan İnan Kıraç ile yakınlığınız nedir? Oğlunuzun düğününde nikâh şahitliğini yapacak kadar size yakın olan İnan Kıraç'ın Bengü Türk Tv'yi satın almak için girişimlerde bulunduğu ne derece doğrudur? Ortadoğu Gazetesi olarak bu konuyu sormak için İnanç Kıraç'a ulaşmaya çalıştık, sekreteriyle görüştük. Ama henüz kendisine not bıraktığımız halde bir bilgilendirme olmadı. Böyle bir planınız var mı?

4-1 Kasım seçimleri öncesi Sapanca yakınlarında "Abdullah Gül, Bülent Arınç, Abdüllatif Şener" ile yeni bir parti kurmak için toplantı yaptınız mı? Siz inkâr etseniz dahi Cumhuriyet Gazetesi'nin görüştüğü ve böyle toplantının olup olmadığını sorduğu Abdüllatif Şener'in "Böyle bir görüşme olup olmadığıyla ilgili bir yorumda bulunmak istemiyorum" sözünü nasıl değerlendiriyorsunuz?

5-Her ortamda AKP için çalışan mafya Sedat Peker ile hiçbir görüşmeniz oldu mu?

6-Olağanüstü kongre için imza toplama çalışması yaptığınız günlerde İstanbul'da para baronları olarak bilinen kişiler kimlere para tekliflerinde bulundu?

7- Sosyal medyada gezen Adana'da DYP'den milletvekili olmak isteyen ve 2.sıraya konulan Nesime Aysel Sabuncu'dan 2 milyon 600 bin Tl rüşvet alıdığı iddiası nedir?

Sosyal medyada bu ve benzeri birçok sorular cevap aramaktadır. Meral Akşener bunlara ne cevap verecektir?
Kaynak: Etikhaber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI