Bugun...


Sırp taraftar cinayetinde flaş gelişme!
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'tan Sırp taraftar cinayetiyle ilgili flaş açıklama... Altınok, olayın failinin Türk olduğunu söyledi.

facebook-paylas
Tarih: 28-11-2014 18:02
         
Sırp taraftar cinayetinde flaş gelişme!

Altınok şöyle konuştu:  6 kişi İstanbul 'da 1 kişi de Antalya'ya gitmek üzereyken gözaltına alındı. Bizim için Sırp taraftarı öldüren kişinin tespiti konusunda sıkıntı yok. Failin Türk vatandaşı olduğunu söyleyeyim.

PİKNİKVARİ BİR ORTAMDALARDI

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, bir basın mensubunun, “Cinayetin Sırp gruplar arasında çıkan kavga sonucu olduğu belirtilmişti. Bu bir taktik miydi?” sorusu üzerine de, “Tam öyle bir açıklama değildi. Yapmış olduğumuz açıklamayı hatırlıyorum. İki taraftar grubunu bir araya getirmediler. İki taraftar grubu arasında bir kavga olmadığı, cinayete karıştığını düşündüğümüz kişi ya da kişilerin o anda kavga olayına karışan kişiler olmadığını, maça gelmiş ve maçtan önce Zeytinburnu’ndan Abdi İpekçi’ye gelen güzergah üzerinde piknikvari bir ortamda olduklarını ve o yüzden kavgaya karıştıklarını değerlendiriyoruz. Sizin görüntülerini verdiğiniz iki grup arasındaki kavga olayında herhangi bir temas yok. Bizim açıklamamız kavga anındaki temasla alakalı” dedi.İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI