Bugun...


Sevgilisiyle bir oldu, kocasını öldürdü
Suriye'den kaçıp yerleştiği Diyarbakır'da, Suriyeli başka bir gençle yasak ilişki yaşayan genç kadın, 2 ay önce sevgilisiyle bir olup, kocasını öldürdü.

facebook-paylas
Tarih: 13-11-2014 15:14
         
Sevgilisiyle bir oldu, kocasını öldürdü

İki sevgili hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı. Diyarbakır Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre Zekeriya Şeyho (27), karısı Ghadır Murad (21) ve 8 aylık bebeğini de alarak Diyarbakır'a geldi. Şehirde ev kiralayan Zekeriya Şeyho, kendisi gibi Suriye'den kaçan Halil Vahap (19) ile tanıştı. Arkadaş olan ikili birbirlerine gidip gelmeye başladı. Bu sırada Zekeriya'nın eşi ile Halil Vahap arasında ilişki başladı. Durumdan şüphelenen Şeyho, eve erken dönünce eşi ile Halil Vahap'ı birlikte yakaladı. Çılgına dönen adam iddiaya göre karısını dövmeye başladı. Bu sırada Halil Vahap ise evin çatısına kaçtı. Daha sonra aşağıya inen Vahap, Zekeriya'yı elleriyle boğarak öldürdü. Cinayet sonrası Suriye'ye kaçmak isteyen sevgililer Gaziantep'te polis tarafından yakalandı. Tutuklanan iki sevgili hakkında, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı. 
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI