Bugun...


Sahil Güvenlik, Bodrum Açıklarında Batmak Üzere Olan 11 Göçmeni Kurtardı
Bodrum'un güneyinde batmak üzere olan botta bulunan 11 göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Hastaneye sevk edilen göçmenler müşahede altına alındı.

facebook-paylas
Tarih: 07-09-2018 19:16
         
Sahil Güvenlik, Bodrum Açıklarında Batmak Üzere Olan 11 Göçmeni Kurtardı

Bodrum'un Bitez ilçesinin güneyinde batmak üzere olan ve üzerinde bir grup düzensiz göçmen bulunan fiber tekne tespit edildi. Durumu fark eden Sahil Güvenlik ekipleri, tekne üzerinde bulunan 11 düzensiz göçmen anında kurtardı.

DENİZDEN ALINDI

Deniz yüzeyinde yapılan inceleme neticesinde 1 yetişkin ve 1 çocuk olmak üzere iki erkek göçmen bilinci kapalı şekilde tespit edildi. Sahil Güvenlik personeli tarafından denizden alınarak gerçekleştirilen tıbbi müdahale neticesinde hayata döndürüldü.

2 GÖÇMEN HAYATA DÖNDÜRÜLDÜ

Tıbbi müdahale ile hayata döndürülen iki göçmen ile rahatsızlanan hamile bir göçmen olmak üzere toplam 3 göçmen sağ ve bilinci açık şekilde Bodrum Devlet hastanesine sevk edildi.

MÜŞADE ALTINA ALINDI

Olayda, 12 Filistin ve 1 Suriye uyruklu toplam 13 düzensiz göçmen sağ olarak kurtarıldı. Hastaneye sevk edilen göçmenler müşahede altında alındı.

HABERLERİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI