Bugun...


RTÜK’ten öpüşme stilli rapor
RTÜK uzmanı tarafından ATV’de yayınlanan “Kara Para Aşk” dizisiyle ile ilgili hazırlanan raporda, dizideki öpüşme sahnelerinde “Lip-o-suction” stilinin kullanıldığı, sahnenin “erotizme” geçtiği ve bunun çocukların ve gençlerin gelişimine zarar vereceği belirtildi.

facebook-paylas
Tarih: 13-11-2014 15:14
         
RTÜK’ten öpüşme  stilli rapor

Raporda, “ABD’li William Cane ‘The Art of Kissing - Öpüşme Sanatı’ isimli bir kitap yazmış ve bu kitabında 25 çeşit öpüşme olduğunu belirterek, bunları ayrıntılı olarak anlatmıştır. Bunların içinde favorisinin ‘lip-o-suction’ metodu olarak adlandırdığı ve ABD’li gençler arasında moda olan bir stil olduğunu belirtiyor. ‘Lip-o-suction modelinde çiftlerden biri diğerinin alt dudağını emerken diğeri onun üst dudağını emiyor’ diye açıklıyor profesör Cane.
Burada izleyiciye izlettirilen ve aslında ekranlarda görmeye pek de alışık olmadığımız öpüşme sahnesinde bu öpüşme stili gösterilmiş. Dizide izleyiciyi, öpüşmenin bir iki adım ötesine, erotizme geçen ve uzun uzadıya gösterilen bir öpüşme sahnesi yer almaktadır” denildi.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI