Bugun...


OYUNU BOZACAĞIZ...!

facebook-paylas
Tarih: 14-06-2016 18:30
         
OYUNU BOZACAĞIZ...!

Milliyetçi Hareket Partisinde Genel Başkan Devlet Bahçeli' ye bir destekte Siirt, Kurtalan İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Özgen' den geldi.

Özgen yaptığı açıklamada, Kurtalan İlçe teşkilatı olarak 7 Haziran seçimlerinden sonra partimizin yükselişinin hız alması Bazı güçleri rahatsız etmiş ülkeyi bölme parçalama hesaplarını bozacağı için yarım asırlık şerefli Partimize oyunlar oynanarak, Fitne sokmak için bir takım gizli oyunlar oynanmaya başlamışlardır.

Milliyetçiliği ve Ülkücülüğü bir rant kapısı olarak görenleri hüsrana uğratmış istismarın yolunu kapamış ve MHP yeniden Türk milletinin gönlūne yerleştirmiştir.
MHP var oldukça ülkenin bölūnūp parçalanmayacağını bu bayrağın inmeyeceğini bu şerefli milletin bir kardeş kavgasına çekilmeyeceğine bütün dünyaya kesin şekilde ispatlamıştır.

Gazi M.K. Atatürk Kurtuluş savaşına harekete geçerken arkasından hain planlar hazırlanmış yok edilmek istenmiş olsa da büyük zaferi kazanmış Türk milletine bağımsızlığını tekrar kazanmıştır.

Ne yazık ki o gün yaşanan ihanetler bugün tekrarlanmaktadır.

MHP Lideri Türk milletinin umudu olan Dr. Devlet Bahçeli hakkında yıpratma kampanyaları başlatılmış karsısına seçimlerde Milletvekili listesine alınmamış dış ve iç düşmanlarla hareket eden akların, cemaatlerin, istihbarat elemanları ve gizli dostları karşısına çıkarılmıştır amaç MHP' yi yıpratmak güçsüz bırakmak Meclis dışına atmak istedikleri gibi at oynatmak iç ve dış güçlere partiyi teslim etmek yarım asırlık şerefli geçmişi olan Türk un yıkılmaz kalesini istila etmektir.

Ülkücü hareket bu oyuna zinhar izin vermeyecektir. İhanet edenler elbette kirli planları ellerinde kalacak er ya da geç gerçek yüzleri ortaya çıkacaktır.

Ne acıdır ki dün yol arkadaşları bugün ihanete kol açmış Liderimiz Devlet beye cephe almışlardır bu hain plana ortak olanlar Kurt postuna bürünmüş karayılanlardır. Yanılıyorlar aldanıyorlar girdikleri yolun yanlış ve çıkısı olmayan bir yol olduğunu görmüyorlar Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli ye bağlılığımızı bir kez daha bildirir sadakatimizin şerefimiz olduğunu bedeli ne olursa olsun genel başkanımız Devlet Bahçeli'nin emrinde ve yanında olduğumuzu kamuoyuna Saygılarımızla bildiririz..
 

                                                                                                            Ahmet Özgen
                                                                                                     MHP Kurtalan İlçe Başkanı
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI