Bugun...


NİLÜFER’LE YOLCULUK YAPAN MERCEDES CLA 200 KAZANIYOR
Nilüfer Turizm 15. yıl kutlamaları kapsamında misafirlerine Mercedes CLA 200 kazanma şansı sağlıyor. 9 Temmuz 2015 ile 25 Ekim 2015 tarihleri arasında Nilüfer Turizm ile seyahat eden misafirler yapılacak çekilişle Mercedes CLA 200 kazanma fırsatı yakalıyor

facebook-paylas
Tarih: 14-08-2015 17:23
         
NİLÜFER’LE YOLCULUK YAPAN MERCEDES CLA 200 KAZANIYOR

Nilüfer Turizm Blue Bus otobüsleri ile lüks ve konforu sağlarken gerçekleştirdiği Artı Bilet avantajı ile yolcularına  keyifli yolculuklar ve Artı Bilet avantajlarından faydalanmasını sağlarken 25 Ekim 2015 tarihinde yapılacak çekiliş ile Mercedes CLA 200 kazandırıyor.

Nilüfer Turizm için özel olarak dizayn edilen Blue Bus 2+1 otobüsler, yolcular için maksimum konfor ve emniyet sunuyor. Blue Bus 2+1 otobüslerin  her koltukta emniyet kemeri bulunuyor.Ekran arkasındaki 3g teknolojisi sayesinde  film izleme olanağı  sağlıyor. Nilüfer Turizm'in teknoloji ile donatılmış Blue Bus otobüsleri ile yolculuk yapmak güven, lüks ve keyifli yolculuk sağlarken Nilüfer Turizm' in yolcuları için gerçekleştirdiği Artı Bilet uygulaması ile yolcularının bütçelerine de konfor sağlıyor.

VIP tipi 2+1 koltuklar teknolojisi üstün konforlu koltuklarıyla aynı otobüs içinde yolcular birbirleriyle oyun oynayabiliyor. Telefonlarını şarj edip, televizyon kanallarına bağlanıp istediğin iki kanalı seyredebiliyor hatta 4 saat kayıt dahi yapabiliyor.  Kişiye özel olarak kullanılan okuma lambaları gece yolculuklarını daha keyifli bir hale getiriyor.  Ayrıca uçak tipi sehpaları ile yolcular, koltuklarını yatırsalar da koltuktan ayrılan sistem sayesinde arkada bulunan diğer yolcular bundan etkilenmiyor.  Otobüste bulunan koltuklar, üç kademeli ayaklıkları,antibakteriyel özel havalandırması, rahatlatan mavi ışıklı aydınlatmaları ile yolcular için rahat bir yolculuk sağlıyor.

Artı Bilet Nedir ?

Artı Bilet, üyeliği her yolculukta bilet bedelinin %10'u kadar Artı Lira kazandırıyor.1 Artı Lira, 1 Tl karşılığına geliyor. Biriktirilen her Artı Lira'lar ücretsiz bilete dönüşüp, yolculuğun lüks, keyifli, kazançlı, harcadıkça kazandıran bir sistemle yolcuları artı’ya geçiriyor.

9 Temmuz 2015 ile 25 Ekim 2015 tarihleri arasında Nilüfer Turizm ile seyahat eden misafirler yapılacak çekilişle Mercedes CLA 200 kazanma fırsatı yakalıyor. 
Kaynak: İkinci Bölge haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI