Bugun...


Nihat Doğan'ı Eleştirirken 'Karı Gibi' Diyen Ciciş Esra Ersoy, Kadın Takipçilerinin Hedefi Oldu
Esra Ersoy'un iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddia edilen Nihat Doğan hakkında 'Karı gibi dedikodu yaparken görürüz' demesi kadın takipçilerini kızdırdı.

facebook-paylas
Tarih: 13-09-2018 18:47
         
Nihat Doğan'ı Eleştirirken 'Karı Gibi' Diyen Ciciş Esra Ersoy, Kadın Takipçilerinin Hedefi Oldu

Yaptıkları her davranış ve fotoğrafları olay olan Ciciş kardeleşlerden Esra Ersoy, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla ifade veren türkücü Nihat Doğan'a Instagram hesabından ateş püskürdü. Doğan'ı eleştirirken 'Yakında TV'de karı gibi dedikodu yaparız' diyen Ersoy, kadın takipçilerinin hedefi oldu.

NİHAT DOĞAN'I ELEŞTİRİRKEN HEDEF OLDU

Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu iddia edildi. Gözaltına alınarak ifade veren Doğan, sunuculuk yaptığı programdan da dava sürecinde ayrı kalacağını açıkladı. Doğan'ın haberlerine bir çok ünlü isim tepki gösterirken bir tepki de Ciciş Esra Ersoy'dan geldi. Ersoy, Doğan'ı eleştirirken 'Karı gibi dedikodu yapar' deyince kadın takipçilerinin hedefi oldu.

'SÖYLENECEK ÇOK SÖZ VAR BÖYLELERİ İÇİN'

Alıkoyma iddialarının ardından basında çıkan haberler için 'Tetikçilik yapan kalemşörleri ağlatmazsam adam değilim' diyen Doğan için, 'Şimdi bazı medya kuruluşlarını suçlayıp, karşı tarafı da artık nasıl ikna ettiyse (?) şikayetinden vazgeçtirip sonra insan içine çıkacak. Medya kuruluşlarını değil de karşı tarafı suçla madem onlar yanlış anlayıp şikayetçi olduysa! Medya kuruluşları yaptığın neyse onu yazıp çizip söylüyor ki daha bilinmeyenler söylenemeyenler bile var! Daha söylenecek çok söz var böyleleri için de kendimi zor tutuyorum!

HABERLERİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek,
hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer
almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın
kuruluşlarıdır


loading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI