Bugun...


Muğla İl Başkanı Korkmaz: MHP'yi Küçültmeye Çalışanlar Var

facebook-paylas
Tarih: 09-02-2016 11:07
         
Muğla İl Başkanı Korkmaz: MHP'yi Küçültmeye Çalışanlar Var

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, içinde millet olmayan hiçbir hareketi kabul etmeyeceklerini söyledi.

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, içinde millet olmayan hiçbir hareketi kabul etmeyeceklerini söyledi. Partisinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan Korkmaz, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini, öncelikli mücadelelerinin Türk milletinin geleceğinin korunması olduğunu belirterek, "Parti olarak, milletimize bunun güvencesini veriyoruz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü de bizim için her şeyin önünde gelir." dedi.

MHP'ye son yıllarda özellikle genç kuşakların ilgisinin arttığını ileri süren İl Başkanı Korkmaz, milliyetçiliğin her kurumda olması gerektiğini savundu. MHP'yi küçültmeye çalışanlar bulunduğunu, bunların mayına basmakta olduğunu söyleyen Mehmet Korkmaz, şunları kaydetti: "Biz hedefleri büyük, hevesleri küçük bir hareket olarak kalamayız. Partimiz bugüne kadar küçük siyasete alet olmamıştır, kirli siyasi hesapların da hep dışında kalmıştır. Bizim başkaları gibi devletle, cumhuriyetle, milletle, ortak değerlerle ve demokrasiyle hiçbir şekilde sorunumuz olmamıştır ve olmayacaktır. Bizi bilenler bilir, tanıyanlar tanır. Biz kendimiz için hiçbir şey dilemeyiz ancak millet konu olursa ihtiraslarımızın ve arzularımızın sınırı yoktur. MHP, içinde millet olmayan hiçbir hareketi de kabul etmez. MHP, kucaklaşmanın adresidir. 'Bu ülke ve bu bayrak benim' diyen herkesi kucaklarız. Alevi, Sünni ayırmayız. Köklere, kökenlere bölmeyiz. Biz herkesi, Cenab–ı Allah'ın kutlu emaneti Türk milletinin öz evladı kabul ederiz."
Kaynak: Haberler

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI