Bugun...


MHP'nin "gidiyeah" dayısı
Aksaray’ın yerel kanalı ART Haber, sokakta vatandaşlara 31 Mart yerel seçimlerini sordu

facebook-paylas
Tarih: 11-03-2019 19:39
         
MHP'nin "gidiyeah" dayısı

Yerel seçimlere az bir süre kala, televizyon kanalları sokak röportajları ile halkın nabzını tutuyor… Aksaray’ın yerel kanalı ART Haber, sokakta vatandaşlara 31 Mart yerel seçimlerini sordu.

Vatandaşlardan birinin verdiği yanıt ise dikkat çekti. MHP’yi desteklediğini söyleyen yurttaş, esprili bir dille, "MHP yüzde 70’le alacak. Bütün akrabalarımın 26 oyu var, hepsini ona vereceğim. Vermezseniz döveceğim sizi, dedim. Vermezseniz akrabalarımın hepsine küseceğim. Aynı düğüne gider gibi oyumu kullanacağım. Takım elbisemi giyeceğim, ayakkabımı boyayacağım. Düğünde dans ediyormuş gibi gideceğim" ifadelerini kullandı.

Aksaray’daki sokak röportajı, İstanbul Üsküdar'da 24 Haziran seçimleri ile ilgili yapılan sokak röportajını hatırlattı. “Röportaj” yerine “Kürtaj yapıyor burada”demesiyle sosyal medyada çok konuşulan AKP'li Süleyman Çakır, CHP’yi, “laiklik elden gidiyeah” ifadeleriyle eleştirmişti.
Kaynak: muhalifhaberler.com

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI