Bugun...


MHP'nin Ankarada Seçilmiş bir tek İl teşkilatı bulunmaktadır.

facebook-paylas
Tarih: 14-06-2016 10:59
         
MHP'nin Ankarada Seçilmiş bir tek İl teşkilatı bulunmaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Teşkilatı Başkanı Fatih Çetinkaya yaptığı açıklamada, 

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Teşkilatı olarak Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin de katılımlarıyla “İftarımızda ve duamızda” buluştuk, iftar soframızda gönüllere seslendik. İftar soframızda buluşan, heyecanımıza ortak olan Ülkücü camiamızın her bir ferdi heyecanımıza heyecan kattı.

Mübarek Ramazanı Şerifi yaşadığımız bu günlerde ülkemizin, Cumhuriyet tarihimizin en kötü günlerinden geçtiği her birimizin ortak kaygısı olsa gerekir. Her gün patlayan bombalar, her gün ocaklara düşen ateş, her gün gelen şehitler, yükselen feryatlar yüreklerimizi yakıyor.

Bu karanlık günlerde Türk milletinin bekası için Milliyetçi Hareket elbette tek umuttur, tek sigortadır. Böylesine bir dönemeçte Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaşatılmak istenen senaryolara karşı Ülkücü Camiamızın uyanık kalması gerektiği tek umudumuzdur. Tarihi sürecimize, partimize, davamıza sadakat ile bağlı olan, Türk milletine hizmet için seferber olan herkes bizim gözbebeğimizdir. Milliyetçi Hareket, kurumsal bir güçtür ve varlığımız aziz milletimiz için önemlidir.

Devam eden olağanüstü kongre sürecinde yaşatılmak istenen bazı gelişmeler karşısında kamuoyunun bilgilendirilmesi ihtiyacı hasıl oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin açıkladığı 10 Temmuz 2016 tarihindeki olağanüstü kongresinin öncesinde kongre talep edenlerin düzenledikleri etkinliklerinde ‘Ankara Teşkilatımızın daveti’ şeklindeki ifadeleri, teşkilatımızın en alt biriminden liderine kadar bütünlüğünün idrakinde olan tüm Ülküdaşlarımızı derinden üzmüştür.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir tek parti olduğu unutulmamalıdır ve teşkilatlarının da muadili bulunmamaktadır. Ayrıca Ülkücü Hareketin mensuplarını tarafgirleştirmenin partimize de, davamıza da asla fayda getirmeyeceği aşikardır. Kimsenin hareketimizin hiçbir değerini ikileştirmeye ve muadil oluşturmaya hakkı yoktur.

Ankara’mızda Milliyetçi Hareket’in seçilmiş bir tek il teşkilatı bulunmaktadır. O da Ankara İl Başkanlığımızdır. Yanlış ifadelerle kurumsal kimliğimizin yozlaştırılmak istenmesine hiç kimsenin hakkı yoktur.

Çünkü Milliyetçi Hareket ebediyete kadar herkesin koruması gereken yüce bir değerimizdir. Bu değeri korumak da hepimizin en başta gelen görevidir. Yanlış algılara sebep vermemek adına Milliyetçi Hareket’in her bir mensubunu dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

 

                                                                            Fatih ÇETİNKAYA

                                                                                             MHP ANKARA İL BAŞKANI
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI