Bugun...


MHP'de deprem! Kritik karar
MHP’nin Düzce’den ikinci sıradan milletvekili adayı gösterdiği Dr. Suat Konuk, ikinci sıraya konulması nedeniyle kırgın olduğunu, adaylıktan çekilip çekilmeyeceğine yarın karar vereceğini söyledi.

facebook-paylas
Tarih: 10-04-2015 09:15
         
MHP'de deprem! Kritik karar

MHP Düzce’de Abdullah Danışmaz, Suat Konuk ve Demet Günday’ı aday gösterdi. Göğüs hastalıkları uzmanı Dr. Suat Konuk’un ikinci sıradan aday gösterilmesi nedeniyle milletvekilliği adaylığından çekildiği iddia edildi. Dr. Suat Konuk özel muayenehanesinde hastalarına bakmaya devam ederken, ikinci sıradan aday gösterilmesi nedeniyle kırıldığını söyledi. Suat Konuk, "Kararımı yarın akşama kadar vereceğim. Son ana kadar birinci sıra adayıydım. Hiçbir şekilde fikrim alınmadan ikinci sıraya konulduğum için kırıldım. Eğer fikrim alınıp üçüncü sıraya dahi konulsaydım partim için çalışırdım. Ancak bir takım oyunların olması beni soğuttu. Hatta birçok hastam benim çekilmemi istedi. Ben de beni seven insanların kararını da alarak yarın akşama kadar karar vereceğim" dedi.

Sözcü
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI