Bugun...


MHP Serik ilçe teşkilatı yeni yönetimi göreve başladı

facebook-paylas
Tarih: 26-08-2016 20:09
         
MHP Serik ilçe teşkilatı yeni yönetimi göreve başladı

Antalya'nın Serik ilçesinde MHP Genel Merkezinin kararıyla feshedilen yönetimin yerine yeni atanan yönetim kurulu göreve başladı.
 

Geçtiğimiz hafta içerisinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye muhalif olan ve korsan olarak yapıldığı belirtilen kongreye katıldıkları gerekçesiyle MHP Genel Merkezi tarafından feshedilerek görevden alınan Serik MHP ilçe yönetiminin yerine atanan Serik MHP ilçe başkanı Ahmet Ali Coşkun ve yönetim kurulu göreve başladı.
 

Yeni atanan Serik MHP ilçe başkanı Ahmet Ali Coşkun ve yönetim kurulu tanıtım programı düzenledi.

MHP ilçe başkanlığı binasında yapılan programa MHP Antalya Teşkilatı Medya ve Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zeki Tunç, MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar, Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Küreşoğlu, önceki dönem Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Tuna, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı. 
 

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Coşkun yaptığı açıklamada, “Bu davaya hizmet edip bir tuğla koyan herkesten Allah razı olsun.
 

Bu bir bayrak yarışıdır ve bugün bayrak bize teslim edilmiştir. Bu görevin kutsiyetini ve büyüklüğünü ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız çok iyi biliyor ve bu göreve layık bir şekilde çalışacağımıza söz veriyoruz. Öncelikli hedefimiz belediyeyi tekrar kazanıp üç hilalli bayrağımızı ait olduğu yerde tekrar dalgalandırmaktır. Bunu başaracak güç, kudret ve azime sahibiz. Allah’ın izniyle Türkiye genelinde de milletimizin desteği ile iktidara yürüyeceğiz.
 

İnanıyoruz ki 2019 yılında liderimiz Devlet Bahçeli önderliğinde Seriğimiz de, Antalyamız da ve de Türkiye genelinde Milliyetçi Hareket Partisinin şahlanışına ve bozkurtların tuğ kaldırıp yürüyüşüne tanık olacağız. Bu dava kutlu bir davadır. Takdir Allah’ın, zafer inananlarındır. Her zaman söylediğimiz gibi birlik ve beraberliğimizi bozmadan, hatta daha da güçlenerek bu kutlu davaya hizmet edelim. Kutlu yürüyüşümüze devam edelim.
 

Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin. Ne mutlu Türküm diyene.” dedi.
Kaynak: serikakdenizgazetesi.com

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI