Bugun...


MHP’li Durmaz’dan Dünya Şehircilik Günü Kutlama Mesajı

facebook-paylas
Tarih: 08-11-2018 17:06
         
MHP’li Durmaz’dan Dünya Şehircilik Günü Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir DURMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Yerel Yönetimler vizyonunda;

Şehircilik; insan yaşamına, kültüre, medeniyete ve gelecek nesillere eser, gelecek çağlara iz bırakmaktır. Şehirlerimiz dünümüzün mirası bugünümüzün yaşam alanı ve geleceğimizin güvencesi çocuklarımıza emanet edeceğimiz, vatan toprağımızdır.

Unutulmamalıdır ki; toplumlar şehirlerde bıraktıkları eserlerle,  inançlarını, zenginliklerini ve kültürlerini geleceğe aktarırlar.

Bize göre; yerel yönetimler ‘Milli Birlik ve Bütünlük’ anlayışının en önemli uygulayıcılarıdır. Sosyal adalet ve sosyal hukuk devleti ilkesine bağlı, değişim ve gelişimde milli evrensel değerleri bütünleştiren bir belediyecilik anlayışıyla güvenli bir gelecek inşası en büyük hedefimizdir.

Dünya Şehircilik Gününü kutluyor ve diyoruz ki; şehrinde huzur ve güven içerisinde yaşamak, bir insanın en temel hakkıdır, ifadelerini kullandı.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI