Bugun...


MHP Biziz Toplantısı Yargıya Taşındı.

facebook-paylas
Tarih: 14-11-2014 13:38
         
MHP Biziz Toplantısı Yargıya Taşındı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet BÜYÜKATAMAN, Türk milletinin varlığının ve birliğinin yegâne temsilcisi MHP’ye yönelik fitne-fesat yuvalarının sistemli saldırıları devam etmektedir. Kamu düzeni ve barışını bozmak isteyen bir güruh, bir yerlerden işaret almışçasına toplantılar tertip etmekte, bu anlamda ülkenin huzuru ve birliği için gecesini gündüzüne katan MHP Sayın Genel Başkanı ve MHP kadrolarını hedef göstermektedir. Bu gelişmeler göstermektedir ki aylarca önce deşifre ettiğimiz, MİT’e verilen “MHP’yi karıştırın.” talimatının gereği, bu zavallı piyonlar kullanılarak gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Ancak MHP sahipsiz değildir. MHP her önüne gelenin saldırıp yıpratacağı bir parti değildir. Partimize yapılan her karalamanın  hukuk zemininde takipçisi olacağız. Önce MHP’yi, ardından Türkiye’yi karıştırıp kamu barışının bozulmasına, Türkiye’nin karanlık sokaklarda heba edilmesine, bölünmesine asla fırsat vermeyeceğiz.

MHP adını ve amblemini kullanan bu şahısların partimizle uzak yakın ilgilerinin olmadığı küçük bir araştırmayla dahi ortaya çıkabilecektir. Bazı karanlık mahfillerin piyonu olmaktan öteye geçemeyecek olan bu zavallıları Türk yargısına havale ediyoruz.

Bu amaca matuf olarak yasal olmayan şekilde parti amblem ve işaretlerimizi kullanan ve MHP kadrolarına olmadık iftiralar atan şahıslar tarafımızca mahkemeye verilmiştir.  Ekte mahkemeye sunmuş olduğumuz gerekçe yer almaktadır. Bundan sonra da partimize yönelik her fiilin karşılığı, demokratik hukuk zemininde tarafımızca aranacaktır dedi.

 

Şikayet Dilekçesi
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI