Bugun...


Meral Akşener kendimi Ahlatlı hissediyorum
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, hareketlerinin merkez üssünün Ahlat olarak belirlerken, konuyla ilgili bir açıklama daha yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 02-11-2017 14:33
         
Meral Akşener kendimi Ahlatlı hissediyorum

Bitlis'in Ahlat ilçesinde evkiralayacağını ve hareketlerinin merkez üssünün Ahlat olacağını katıldığı televizyon programında dile getiren İyi Parti kurucu Genel Başkanı Meral Akşener, konuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Ahlat ilçesine gitmek üzere geldiği Muş’ta açıklamalar yapan Akşener, Ahlat’ta ev satın almak istediğini; ancak imkanlarının yetmemesi nedeniyle kiraladığını anlatırken, “Ahlat’ta imkanımız yetmediği için satın alamadık; ama 650 liraya bir ev kiraladık. Bu geceyi orada geçireceğim. Basın mensuplarıyla da orada bir araya geleceğim. Bu bölgenin müthiş bir potansiyeli var. Ahlat üzerinden Muş’a, Bitlis’e, Van’a, Bingöl’e diğer şehirlerimize dikkat çekmek ve buranın özellikle de ‘bacasız sanayi’ dediğimiz turizm sektörünün çok büyük potansiyeli var. ‘Bu potansiyeli, burada gerçekleştirebilir miyiz?’ bir diğer yönü de budur; ama en önemlisi de sözdür. Ben, artık Ahlatlı oldum; kendimi Ahlatlı hissediyorum” diye konuştu.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI