Bugun...


Kocamın Ailesi yeni bölümünde Engin'in korkunç planı ne?
FOX TV'de ekrana gelen Kocamın Ailesi'nin yeni bölümünde neler olacağı hakkında tüm izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu. Beklenen 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Tarık Yonca'nın ölümünden sonra neler yaşanacak? Engin'in korkunç planı ne? Dizi hakkında tüm özet ve ayrıntılar haberimizde...

facebook-paylas
Tarih: 27-11-2014 00:30
         
Kocamın Ailesi yeni bölümünde Engin'in korkunç planı ne?

FOX TV'nin iddialı dizilerinden Kocamın Ailesi yeni bölümünde, Ar ailesi için hesapların kapatılma zamanı... Mukadder şüphelerinin peşinden giderken bir oğlunu daha kaybetmemek için savaşır. Fatih’le Miray, kaderin onları getirdiği yerde kozlarını paylaşır. Tülay’la ilgili gerçekleri öğrenen Zafer kızıyla yaptığı konuşmada son sözü söyler. Mukadder’in finaldeki hesaplaşması ise kimsenin beklemediği bir bedel ödemesine neden olur.

Geçmiş bölümde ise, Gazanfer’in başı ise bu kez gerçekten büyük belada idi. Tüm bunlar olurken sezgilerinin peşinden giden Mukadder de, işlerin tahmin ettiğinin çok ötesinde olduğunu öğrenmişti. Engin’in Tarık’ın Ar Ailesi'nin gerçek oğlu olduğunu öğrenmesi, Şeniz’in iyice köşeye sıkışmasına neden olurken, Tarık’la Engin arasındaki ipler gittikçe geriliyordu.

Engin’in apartman içindeki düşmanları artarken, Güneş’le Tarık’ın araştırmaları onları Rıza Bakır hakkındaki gerçeklere ulaştırır.

Fatih’e ise, Miray konusunda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Pelin yüzünden bir kez daha Hakan’la karşı karşıya kalan Tülay da artık yalnız değildir. Ar ailesi içindeki yerine güvenen Engin ise ortalığı karıştırmaya devam ederken, hiç beklemediği birinden darbe yedi.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI