Bugun...


Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü kaçırılıyor!
FOX TV'de 29 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.15'te ekrana gelecek olan Kiraz Mevsimi 21. yeni bölümde Öykü kaçırılıyor. Öykü'nün başına gelecek olaylar bu hafta çok konuşulacak. Fragman ve özet hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız...

facebook-paylas
Tarih: 27-11-2014 00:30
         
Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü kaçırılıyor!

Kiraz Mevsimi 21. bölüm özeti: Öykü’yle Ayaz kavgalıdır. Öykü çok üzgündür. Ayaz ise Öykü’ye çok kızgındır. Derin’in Öykü’yle ilgili söyledikleri yüzünden hırsını alamayan Ayaz, Derin’e hesap sormaya gider. Mete de Ayaz’la birliktedir. Herkes Sibel’in evine davet edilir. Bu davete Şeyma, Derin’i de getirir. Ayaz, Derin’le ilgili herkesi şoke edecek bilgileri ortaya döker. Derin, gittikçe köşeye sıkışır. Öykü, Şeyma ve Derin ortadan kaybolurlar.

Mete ve Ayaz, Derin’in evine giderler ve içeri girerler. Derin evde yoktur. Sinirden deliye dönen Mete, eline geçirdiği beyzbol sopasıyla sağı solu dağıtmaya başlar. Ayaz, Mete’ye her ne kadar sakin olması önünde telkinlerde de bulunsa, Mete evin içindeki eşyaları kırıp dökmeye başlar. Bu sırada Derin ve Şeyma arasındaki yakınlaşma bir hayli artmıştır.

Evi yerle bir eden Mete ve Ayaz Derin’in sakladığı gizli CD’leri bulur. Bu CD’lerdeki videolar Derin hakkında çok gizli bir bilgiyi gün yüzünde çıkaracaktır.

CD’leri alıp herkesin önünde ortaya döken Ayaz, Derin’i bir daha asla karşılarına çıkmaması yönünde uyarır ve ona İstanbul’dan gitmesi için bir gün müddet tanır. Diyecek hiçbir şey bulamayan Derin odayı sessizce terk eder. Fakat her şey bununla sınırlı kalmaz. Evde yaşanan elektrik kesintisinden sonra Öykü ortalarda kaybolur. Derin giderken, foyasını ortaya çıkaran Ayaz’a en büyük darbeyi vurmak için Öykü’yü kaçırır. Bakalım Ayaz yeni bölümde Öykü’yü bulup Derin’e dersini verebilecek mi?

21. Bölüm fragmanı
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI