Bugun...

"mhp-atasehir-ilce-teskilat" İLE İLGİLİ HABERLER

MHP'den gençlere özel sosyal içerik platformu
Milliyetçi Hareket Partisi, MHP Sosyal adlı sosyal içerik platformu ile daha fazla gence ulaşmayı hedefliyor.
Ağız kokusu ölçülüp yüzde 70 yok ediliyor
Mide-bağırsak, böbrek ve şeker hastalıklarının neden olabileceği ağız kokusu artık giderilebiliyor. Yaşayan için büyük b..
EĞİTİMİN ÖNCÜLERİ GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ
Köklü geçmişi 1453 yılına dayanan İstanbul Üniversitesi’ne bağlı İstanbul Üniversitesi Araştırma ve Yardım Vakfı, bu yıl..
Çocuklarda horlama ve tedavi yöntemleri
Horlama denilince akla ilk olarak yetişkinler gelse de, bu rahatsızlık çocuklarda da görülebiliyor. Çocukların horlaması..
Yeni atanan ilçe başkanlarına yetki belgeleri verildi
AK Parti Genel Merkezi tarafından atama ile görev verilen Ayvacık, Tekkeköy, Çarşamba, 19 Mayıs ve Vezirköprü İlçe Başka..
AK Parti eski ilçe başkanı 100 kişiyle MHP'ye geçti
Hatay'ın Erzin ilçesinde AK Parti'den aday olamayan eski ilçe başkanı, 100 kişiyle MHP’ye geçti. AK Parti'nin kurucu üye..
ESENLER’İN DEV KÜLTÜR MERKEZİ!
Nenehatun Kültür Merkezi, düzenlenen bir kokteyl ile Esenler protokolü ve halkına tanıtıldı. Tanıtımda konuşan Esenler B..
Beyoğlu’nda seçim çalışmaları başladı
Ak Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Park otelde düzenlene..
Seçkin TURAN Eyüp Belediye Başkan Aday Adayı
Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Seçkin Turan, Eyüp Belediye Başkanlığı aday adayı oldu. Turan geçtiğimiz Pazar günü ilçe başk..
Başkan, Hicret Camii’nde Aşure Dağıttı
Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, her hafta farklı bir mahallede Cuma namazını kılarak Eyüplülerle biraraya geliyor...
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI