Bugun...


Karataş'tan önemli uyarı: Güneydoğu'da CIA ajanları isyan örgütlüyor
Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Karataş, "Adana'da, Gaziantep'te, Mardin'e Şırnak'ta Amerikan CIA ajanları cirit atıyor. FETÖ'ye ve PKK'ya verilen desteklerin yanı sıra hâla kuyumuzu kazmaya çalışıyorlar. Ülkemizin karşılaşmış olduğu en büyük tehlike hâla Türkiye'deki üslerdir" dedi.

facebook-paylas
Tarih: 06-11-2017 02:07
         
Karataş'tan önemli uyarı: Güneydoğu'da CIA ajanları isyan örgütlüyor

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Beyazıt Karataş,Türkiye'nin siyasi sürecini değerlendirmek ve Milli Hükümet Programını aktarmak üzere basın açıklaması düzenledi.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Beyazıt Karataş çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Güneydoğu'da CIA ajanlarının isyan örgütlediğini belirten Karataş, "Adana'da, Gaziantep'te, Mardin'e Şırnak'ta Amerikan CIA ajanları cirit atıyor. FETÖ'ye ve PKK'ya verilen desteklerin yanı sıra hâla kuyumuzu kazmaya çalışıyorlar. Ülkemizin karşılaşmış olduğu en büyük tehlike hâla Türkiye'deki üslerdir" ifadelerini kullandı.

Karataş, "2009 da NATO ile görüşme yapılırken AKP hükümeti vardı. 2017 yılı başından itibaren incirlike 50 adet yeni nesil bomba geldi. Hiroshima ve Nagazaki'de 200 bin kişi öldü. Bu bombalardan bir tanesi patladığında Adana kenti kadar yeri yıkabilir. Siz bu nükleer silahları bulundurursanız ülkeler size o şekilde karşılık vermeye çalışacaktır." dedi.

ulusal.com.tr
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI