Bugun...


İsmail Ok: Türk Milliyetçisine Hiçbir İhanet şebekesi Bulaşamaz

facebook-paylas
Tarih: 14-07-2017 13:00
         
İsmail Ok: Türk Milliyetçisine Hiçbir İhanet şebekesi Bulaşamaz

Balıkesir Bağımsız Milletvekili İsmail Ok, "Türklük gururu ve şuurunu taşıyan hiçbir Türk milliyetçisine ne FETÖ'cü ne de bir başka ihanet şebekesinin zerresi bulaşabilir." dedi. 

Ok, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın, Meral Akşener hakkındaki ifadelerine tepki gösterdi. 

TBMM Başkanlığından yapılan açıklamanın "utanç verici" yazılı bir belge haline geldiğini öne süren Ok, "Meral Akşener sadece MHP tabanında değil, Türk milletinin gönlünde de önemli bir yer tutmaktadır. Yapılan saldırılar da bu nedenledir. Sözde ülkeyi yöneten, milleti aldatan, insanlık ahlak ve faziletinden nasibini almamış Meclis Başkanı gibi kişiler, başta aile hayatı olmak üzere Türk kadınına böyle seviyesiz, çirkin ve ahlak dışı sözler sarf etmektedirler." dedi. 

Akşener'e MHP tabanının yanında halkın çoğunluğunun destek vermesinin TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve diğerlerini "çıldırttığını" iddia eden Ok, "Sayın Kahraman, sizin gibiler bilmez ama Sayın Meral Akşener, Türk milliyetçiliğine inanmış bir Türk kadınıdır. Türklük gururu ve şuurunu taşıyan hiçbir Türk milliyetçisine ne FETÖ'cü ne de bir başka ihanet şebekesinin zerresi bulaşabilir. Şayet İsmail Kahraman FETÖ'cü görmek istiyorsa önce etrafına sonra da aynaya baksın." ifadelerini kullandı.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek,
hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer
almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın
kuruluşlarıdır


loading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI