Bugun...


İşadamına fidye tuzağında ikinci bir kadın çıktı
Eski çalışanı tarafından, iş görüşmesine çağrılarak fidye tuzağına düşürülen Azeri işadamının zanlıları yakalandı. Olayı, Özbekistan uyruklu Mushtarıy S. adlı kadının organize ettiği ortaya çıktı.

facebook-paylas
Tarih: 31-10-2016 18:06
         
İşadamına fidye tuzağında ikinci bir kadın çıktı

Sarıyer'de 14 Ekim'de polise başvuran Azerbaycanlı işadamı Mustafa T., tuzağa düşürüldüğünü ve kendisinden fidye istendiğini belirterek şikayetçi oldu. Olaydan bir gün önce kendisini eski çalışanı Latife M. Adlı kadının aradığını belirten Azerbaycanlı işadamı yaşananları şöyle anlattı: Latife bana, 'Sabrina diye Özbekistanlı bir kadın var. Kadının annesi Amerika'da çok zengin. Bir iş yapmak istiyor. Seninle tanıştırayım' dedi. Ben de buluşmaya gittim. Lafiteyle birlikte lüks bir araçla gelen Sabrina adlı kadın, 'Annem şu an Sarıyer'de. Gidelim sizi tanıştırayım' dedi. Birlikte Sarıyer'deki villaya gittik. Biz girdikten kısa bir süre sonra 3 silahlı ve maskeli kişi içeri girerek beni rehin aldı.


Milliyet
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI