Bugun...


iPhone Kullanıcılarına Müjde!
Apple’ın mobil işletim sistemi, yeni iOS 8.1.1 güncellemesi tüm sorunları toparlamayı ve iPhone telefonları hızlandırmayı hedefliyor.

facebook-paylas
Tarih: 13-11-2014 00:24
         
iPhone Kullanıcılarına Müjde!

8.0.1 geri çekildi, arada tüm iCloud dosyalarını silebilecek bir bug keşfedildi ve genel olarak iOS 8 önceki sürümleri kadar kullanıcılardan ilgi görmedi.


Apple iOS 8.1 güncellemesi ile yığınla düzeltme ve geliştirme sundu, ayrıca dijital ödeme sistemi Apple Pay de geldi. Şimdi firma kalan performans sorunlarını da halletmek için iOS 8.1.1 güncellemesini çıkartmaya hazırlanıyor. Böylece yaşanan sıkıntılardan dolayı kendini affettirmek isteyen Apple, özellikle iPhone’ları hızlandırma niyetinde.
 
Uygulama geliştiricilerine beta olarak sunulan iOS 8.1.1 sürüm notlarında, özellikle iPhone 4S veiPad 2 cihazları için daha yüksek performanstan ve stabiliteden bahsediliyor. Her zaman olduğu gibi çeşitli bug temizlemeler de gündemde. Böylece Apple halen %56 seviyesindeki oranı ile oldukça düşük olan cihazlara iOS 8 yüklenme miktarını da artırmayı hedefliyor. iPhone ve iPad kullanıcılarının %40’ı hala iOS 7 sürümlerini kullanıyor.
 
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI