Bugun...


İngilizlerden Satın Alınan Safex, Türk Markası Olarak Pazarını Genişletiyor
1996 yılından beri İngiliz markası olarak faaliyet gösteren Safex, 2014 yılı ilk çeyreğinde Armoni Medikal tarafından satın alınarak, tüm dünyada bir Türk markası olarak tüketicilerle buluşuyor.

facebook-paylas
Tarih: 13-11-2014 13:32
         
İngilizlerden Satın Alınan Safex,  Türk Markası Olarak Pazarını Genişletiyor

2007 yılından bu yana Armoni Medikal’in ülkemizde distribütörlüğünü yaptığı prezervatif pazarının bilinen markalarından Safex, 2014 yılı ilk çeyreğinde marka haklarının Armoni tarafından satın alınmasıyla bir Türk markası duruma geldi. Avrupa’da  üretilen Safex, İngiliz standartlarındaki yüksek ürün kalitesi ve marka güvencesiyle dünyanın birçok farklı ülkesinde satılıyor.

Armoni Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Harun Piltan, Safex’in pazara girdiği ilk günden bugüne kadar satış başarısını korumayı başaran bir marka olmasından duyduğu memnuniyeti “Ülkemizde prezervatif pazarında kaliteli bir markayı kalıcı hale getirmek için gösterdiğimiz yoğun çalışmaların sonunda Safex gerçek anlamda bilinen ve aranan bir ürün olmayı başardı. Çeşitleri arasında özellikle geciktirici kremli “Safex Delay” serisinde müşteri memnuniyetinin yüksekliği, markanın pazardaki en güçlü faktörlerinden birini oluşturuyor” Sözleriyle dile getiriyor.

Harun Piltan Safex ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “İngiltere’deki şirketimiz ARMONI UK LTD tarafından Avrupa dağıtımlarına başlanan ve bayiler tarafından mutlulukla karşılanan ürünler, satış noktalarında yerini almaya başladı. 1996 yılından bu yana dünya pazarlarında kalitesini ispatlamış olan Safex’i, bir Türk markası olarak Avrupa ve Dünya pazarlarının en bilinen markalarından biri haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.
 
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI