Bugun...


İBB MUHTARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ’NE ‘EN İYİ UYGULAMA’ ÖDÜLÜ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü, 35 üye belediyenin 103 projeyle başvurduğu yarışmada ödüle layık görüldü. Sağlıklı Kentler Birliği 2017 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülleri sahiplerini buldu.

facebook-paylas
Tarih: 18-09-2017 15:17
         
İBB MUHTARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ’NE ‘EN İYİ UYGULAMA’ ÖDÜLÜ

İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyeleri Sosyal Sorumluluk Kategorisinde “Muhtarlık Bilgi Sistemi İle Her An Yanınızdayız” projesiyle ‘Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

“MUHTARLIK BİLGİ SİSTEMİ İLE HER AN YANINIZDAYIZ”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatıyla hayata geçen “Muhtarlık Bilgi Sistemi İle Her An Yanınızdayız” projesi ile İstanbul’un 39 ilçesindeki tüm muhtarlara hızlı hizmet için ‘Muhtar Bilgi Sistemi’nin kurulu olduğu tabletler verildi.

‘Muhtar Bilgi Sistemi’ ile İstanbul’un 959 muhtarı mahallelerinde yaşanan her türlü problemi tabletleri aracılığıyla anlık olarak İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü’ne iletebiliyor. Tabletler aracılığıyla gönderilen fotoğraf ve konum bilgisi ile hızlı ve etkili çözüm sağlanıyor.

Muhtarlar her türlü talep ve önerilerini de Muhtar Bilgi Sistemi ile İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü’ne iletebiliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geliştirdiği bu uygulama ile daha hızlı ve etkin çözüm sağlanıyor ayrıca sorunun çözümü ve detaylı bilgi mahalle muhtarının tabletine iletiliyor. Bu uygulama ile mahallelerinin en uç noktalarına kadar hızlı hizmet sağlanmış oluyor.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI