Bugun...


HİÇ boş geçmiyor.

facebook-paylas
Tarih: 23-04-2016 15:50
         
HİÇ boş geçmiyor.

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD), bu yıl dördüncüsünü düzenlediği kısa adı “HİÇ” olan Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri sahiplerini buldu. Eker Süt Ürünleri "Eker I Run Team" ile Sponsorluk İletişimi dalında ödüle layık görüldü.  Eker geçtiğimiz yıllar da “Eker BYK Trofesi ve Olympos Regatta” ile aynı kategoride ödül almıştı.

Bursa Halkla İlişkiler Derneği'nin (BHİD) ulusal boyuta taşıyarak dördüncüsünü düzenlediği ve kurumları halkla ilişkiler çalışmaları yapmaya özendirmenin yanı sıra, mesleğin imajını ve itibarını geliştirmek adına kısa adı “HİÇ” olan 4. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri, sahiplerini buldu.

Bu yıl ülke genelinden toplam 43 projenin yarıştığını 4. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri’nde Eker Süt Ürünleri  "Eker I Run Team "  ile Sponsorluk İletişimi dalında ödüle layık görüldü.

Eker I Run Team, Prof. Dr. Tayfun Carlı’nın girişimiyle, Eker sponsorluğunda, 4 bayan ve 7 erkekten  oluşan bir koşu takımıdır. Maraton üyelerinden bazılarının Türkiye Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu ve Avrupa dereceleri vardır. Çeşitli periyodlarda antrenman yapan Eker I Run Team takımı Türkiye’de düzenlenen farklı maratonlara katılmaktadır. Burada Eker ayranı da çağrıştıran ismiyle Eker’in doğal ürünler üreten bir firma olarak  sağlıklı yaşamı desteklediğini vurgulamaktadırlar.
Kaynak: İkinci Bölge Haberloading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI