Bugun...


"GYODER, 15. GAYRİMENKUL ZİRVESİ ÖNCESİ SEKTÖRÜN PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ"

facebook-paylas
Tarih: 05-02-2016 13:13
         
"GYODER, 15. GAYRİMENKUL ZİRVESİ ÖNCESİ SEKTÖRÜN  PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ"

"Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, 15. Gayrimenkul Zirvesi öncesinde, Başkan Yardımcısı ve Organizasyon ve İletişim Komitesi Başkanı Füsun Yılmaz PHILLIPSON öncülüğünde oluşturulan “Gayrimenkul Satış ve PazarlamaPlatformu” ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda  karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak üzere sektörün önde gelen firmalarının pazarlama ve kurumsal iletişim yöneticileri ile bir araya geldi.

 

1999 yılından bu yana 300 'e yakın üyeyi temsilen, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarıyla yürüttüğü işbirlikleri ile sektöre ilişkin tüm süreçlerde etkin rol üstlenen GYODER, düzenlediği ve artık gelenekselleşen Gayrimenkul Zirvesi, Gelişen Kentler Zirvesi, sektörel seminerler ve konferanslar, eğitimler ve yayınlarla sektörü bilgilendirmeye devam ediyor.


Çalışmalarını yürütürken dernek üyelerinden ve sektörün önde gelen firmalarından aldığı destek ve ortak işbirlikleri ile daha da güçlenen GYODER, Mayıs ayında gerçekleştirilecek 15. Gayrimenkul Zirvesi öncesinde karşılıklı görüş alış verişinde bulunmak üzere gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının yöneticileri ile The House Residence Bomonti Comune’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

GYODER Başkan Yardımcısı ve Organizasyon ve İletişim Komitesi Başkanı Füsun Yılmaz PHILLIPSON öncülüğünde oluşturulan Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Platformu ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda;  İŞ GYO, SİNPAŞ, TORUNLAR GYO, GARANTİ MORTGAGE, TEKFEN EMLAK, APEC, ÖZAK GYO, SOYAK, NEF, TAHİNCİOĞLU HOLDİNG, FYP / YENİGÜN, DKY, KOÇ İNŞAAT, PİYALEPAŞA ve SERVOTEL’  in pazarlama ve kurumsal iletişim yöneticileri ile 15. Gayrimenkul Zirve'sine ve sektörün önemli konularına ilişkin değerlendirme ve beklentiler paylaşıldı. 

Sektörün ve gündemin nabzının tutulacağı Zirve’de , “Türkiye ve Dünya Ekonomisi Değerlendirmesi”nin yanı sıra “Uluslararası Yatırımcılar Gözüyle Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü”,  “Kuşakların Beklentileri ve Değişen Trendler”  ve “ Gayrimenkulde Yönetim ve Yeni Yaşama Geçiş” başlıkları altında yeni sektörün güncel ve renkli konularının farklı ulusal ve uluslararası konuşmacılarla işleneceği vurgulandı. 
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI