Bugun...


Gamze Şiriner Karşılaşma adlı sergisiyle 28 Nisan Perşembe günü Corinne Art ‘ da...

facebook-paylas
Tarih: 04-05-2016 18:39
         
 Gamze Şiriner Karşılaşma adlı sergisiyle 28 Nisan Perşembe günü Corinne Art ‘ da...

“Sıradan yaşamlarımızı kanıksadığımızda, çaresizce içe dönüş başlar. Alışılmışlığın dışında kendiyle yüzleşen kişi, resimsel serüveninin aralıklarında  portrenin çekiciliğinin farkına varır. Yüz konuşur, yüz saldırır, yüz hüzünlenir, yüz susar, yüz susturur… Gözlerdeki içtenliği hissederken aynı anda bizi saran bir hesaplaşmayı hızlandıran, sade bir görünüme bürünen tek tek sıralanmış, ‘yüz’ zenginliğiyle karşılaşıyoruz” diyor Ali Kotan Gamze Şiriner’in portreleri için..

Yaşanmasını istemediğimiz duygular, tek rengin sadeliğinde, ince bir boya katmanıyla teknik bir anlatıma bürünüyor Gamze Şiriner’in tuvallerinde.. Monokrom resimleri, karşılaşmaktan kaçındığımız içimizle yüz  yüze gelmenin bir yolu sanatçı için.

Başlangıcın ve sonucun her an yer değiştireceği bir yaşamın içinde, gelecekteki serüvenini merakla bekleyeceğimiz bir sergi Gamze Şiriner’ in sergisi…

Sergi, 26 Mayıs 2016 tarihine kadar Corinne Art’ da izlenebilir.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI