Bugun...


Filistin atkısı takıp, sergi açılışı yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İSEDAK toplantısının ardından Filistin atkısı takıp, “Filistin Expo 2014 Sergisi”nin açılışını yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 27-11-2014 19:06
         
Filistin atkısı takıp, sergi açılışı yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanı olduğu İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi’nin (İSEDAK) 30. Toplantısı, İstanbul Kongre Merkezi’nde yapıldı. Toplantının açılışından sonra Erdoğan, heyetlerle ayaküstü görüştü. Erdoğan daha sonra İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreteri İyad Medeni, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve İSEDAK üyesi ülkelerin temsilcileri ile aile fotoğrafı çektirdi. Fotoğraf çekiminin ardından da İSEDAK’ın 30. Yıl Fotoğraf Sergisi’nin açılışı yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra aynı yerde düzenlenen “Filistin Expo 2014 Sergisi”nin açılışını yaptı. Bu sırada Erdoğan’ın boynuna Filistin atkısı takıldığı görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindekilerle birlikte açılışını yaptığı sergileri gezdi.
 
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI