Bugun...


FIJI WATER CONTEMPORARY İSTANBUL 2014’ÜN VIP SPONSORU OLDU

facebook-paylas
Tarih: 14-11-2014 13:50
         
FIJI WATER CONTEMPORARY İSTANBUL 2014’ÜN VIP SPONSORU OLDU

Fiji Water tüm dünyada desteklediği sanat etkinliklerine  Contemporary İstanbul’u ekleyerek, bu önemli çağdaş sanat fuarının VIP sponsoru oldu. 13-16 Kasım tarihlerinde 9. kez gerçekleşecek olan Contemporary İstanbul, senenin en önemli sanat etkinliklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Fiji Water, dün gerçekleşen ön gösterim ve açılışta kurduğu görkemli standında davetlileri ve ziyaretçileri “Dünyanın en iyi suyu” ile buluşturdu.

Fiji Water kapınıza kadar geliyor

Türkiye’ye geldiği kısa zamandan sonra hızla piyasada istenen marka haline gelen FIJI Water ev/iş dağıtım hizmetiyle de fark yaratıyor. Ayrıcalıklı ve kişiye özel hizmet felsefesi doğrultusunda sunulan bu hizmet,  Fiji Water’a konforlu bir ulaşım yolu olarak dikkat çekiyor.

DÜNYANIN EN İYİ SUYU…

FIJI Water volkanik taş tabakalar arasında binlerce sene filtrelenip doğal olarak oluşan silika, elektrolit, kalsiyum ve magnezyum ile şekillenmiştir. Silika kemiklerin, bağ dokuların, dişlerin, derinin, tırnakların ve saçın güçlenmesine yardımcı olur ve dünyada Fiji en çok silika içerikli olan içme suyudur.  Elektrolit şu an Amerika’da en çok gündemde olan konular arasında ve önemli fizyolojik fonksiyonların düzenlenmesine yardımcı olur. Fiji Water ayrıca 7.7 yüksek pH değerine sahiptir ve vücuttaki hidrasyonu sağlar.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI