Bugun...


Eskişehir’de bıçaklı ve baltalı saldırgan kabusu
Eskişehir Yeşiltepe Mahallesi’nde bir saldırganın balta ve bıçaklarla bir eve 11’inci kez saldırması mahalle halkını ayağa kaldırırken, vatandaşlar saldırganla ilgili tedbir alınmasını bekliyor.

facebook-paylas
Tarih: 29-09-2016 19:34
         
Eskişehir’de bıçaklı ve baltalı saldırgan kabusu

Yaklaşık 1 yıl önce Yeşiltepe Mahallesi’ne ailesi ile birlikte taşınan ve 30 yaşlarında olduğu belirtilen N.Ç. isimli kişinin, Recep Tatlıkatık’ın evine defalarca saldırdığını iddia eden mahalle sakinleri, şahsın ve ailesinin mahalleden taşınmasını her fırsatta dile getirse de olumlu sonuç alamadı. Daha önce balta ile Tatlıkatık ailesinin evine 10 kez girdiği belirtilen saldırgan, bu kez de görgü tanıklarının iddialarına göre, elinde bulunan iki adet büyük bıçakla Yeşiltepe Mahallesi Ünalmış Sokak’ta bulunan eve bir kez daha girdi. Hanenin demir kapısını alttan kırarak içeri giren şahıs, ev eşyalarına büyük zarar verdi. Akli dengesinin yerinde olmadığı da söylenen şahıs, evde bulunan ayna ve vitrin camlarını kırıp, mutfak eşyalarına zarar verdi.

Milliyet
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI