Bugun...


Erdoğan’ın konutunun önünde 25 Aralık protestosu
Yaklaşık 100 kişi ananas dağıtarak protesto gösterisinde bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 25-12-2014 18:07
         
Erdoğan’ın konutunun önünde 25 Aralık protestosu

Cumhurbaştanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunun önünde toplanan bir grup, 25 Aralık Operasyonu’nu ananas dağıtarak protesto etti.

25 Aralık operasyonlarının yıldönümü nedeniyle “Platform Siyah” üyesi yaklaşık 100 kişi saat 14.00′te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunun önünde toplandı. Eylemciler, birbirlerine sarılarak zincir oluşturdu. Bazı eylemciler, “Biz de paralele verecek evlat yok ananas verelim” yazılı döviz açtı.

Grup adına Mehmet Can Erdündar yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

“Bugün gelmiş olduğumuz noktada şükürler olsun ki liderimiz ve dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve tüm ailesini hedefe koyan bu hain odak ve ona bağlı olan paralel yapılanmanın tam bir yıl önce bugün kurmuş olduğu tuzak, asla eski günlere dönmek istemeyen bilinçli ve duyarlı vatandaşlar tarafından bertaraf edildi. Asıl amacı Recep Tayyip Erdoğan’ı hapsetmek ve onun yokluğunda ümmete bir kez daha pranga vurmak isteyen karanlık odak başarısızlığa ulaştı. Biz ‘platform siyah’ gençler olarak dönemin başbakanının hayırla anacaktır”dedi.
Kaynak: Sözcü

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI