Bugun...


DOST ELLERE BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞAYAN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN DESTEK

facebook-paylas
Tarih: 03-05-2016 12:21
         
DOST ELLERE BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞAYAN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN DESTEK

Beylikdüzü Belediyesi’nin sosyal sorumluluk hizmetlerine Beylikdüzü sakinleri de destek veriyor. Beylikdüzü’nde hizmet veren Dört Mevsim Gelişim Anaokulu velileri ve öğretmenleri; Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sosyal inceleme ile belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalandığı Dost Eller Mağazası yetkililerine topladıkları giysi, oyuncak, kitap gibi birçok malzemeyi teslim etti. 

Sosyal sorumluluğu görev edinen Beylikdüzü Belediyesi’ne vatandaşlar da kayıtsız kalmıyor.  Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün kurduğu Dost Eller Mağazası’na Beylikdüzü sakinlerinden de destek gelmeye devam ediyor. Müdürlük tarafından yapılan sosyal inceleme ile belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek amacıyla kurulan mağazaya katkı, bu kez Beylikdüzü’nde hizmet veren Dört Mevsim Gelişim Anaokulu’ndan geldi. Okul sahibi Eğitim Danışmanı Zübeyde Bağlan, okul eğitmenleri ve velileri ile toparladıkları malzemeleri Dost Eller yetkililerine teslim etti.

Yardımlar İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyor

İki seferde Dost Eller Mağazası’na teslim edilen ürünler arasında beyaz eşya, çocuk arabası, kadın-erkek ve çocuk kıyafetleri, oyuncak, çeyizlik ürünler, abiye, ayakkabı ve kitap bulunuyor. Her yıl bir sosyal sorumluluk projesini velileri ile birlikte yürüttüklerini belirten Zübeyde Bağlan, “Sosyal sorumluluk bizler için çok önemli. Velilerimizle daha önce Soma ve Diyarbakır’a kadar gittik. Dost Eller’in açılmasıyla bu yıl burada olmayı istedik. Güler yüzleri, samimiyetleri ve desteğimizi gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşacağı güvenini verdikleri için Dost Eller yetkililerine teşekkür ediyorum. Beylikdüzü olarak bağlarımızı kuvvetlendirmek ve huzuru sağlamak bizim elimizde.” dedi. 

Dost Ellere Ulaşmak Çok Kolay

Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından 2015 yılında kurulan Dost Eller Mağazası’ndan hizmet alabilecek kişiler, müdürlüğün yaptığı sosyal araştırma sonucu belirleniyor. Vatandaş sıfır ve ikinci el olmak üzere, giyimden ev eşyasına, çeyizlikten yeni doğan bebek malzemelerine kadar her türlü ürünü mağazadan temin edebiliyor. Mağazaya destek vermek isteyen vatandaşlar ise Gürpınar Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:17 (Uyum Market’in üst katı) Beylikdüzü-İSTANBUL adresinden ve 0212 872 0400 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.
Kaynak: İkinci Bölge Haberloading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI