Bugun...


Demi Moore da dosyaya eklendi!
Hollywood yıldızı Demi Moore, eski asistanının kendisinden izin almadan evinde düzenlediği partide bir gencin havuzda boğularak ölümünden sorumlu tutuluyor. Valle Ailesi ‘Havuzun güvenlik koşulları eksik’ diyerek Moore’u ihmalkarlıkla suçluyor.

facebook-paylas
Tarih: 10-06-2017 19:32
         
Demi Moore da dosyaya eklendi!

Demi Moore, Temmuz 2015'te Los Angeles'taki kiralık evinde düzenlenen partide havuza düşüp boğulan Edenilson Steven Valle'in ailesi tarafından ölümde ihmalkarlık nedeniyle sorumluluğu olmakla suçlanıyor.

Valle'in ailesinin iki yıl önce açtığı davada, Los Angeles'in Beverly Hills bölgesinde bulunan lüks malikanenin sahibi olan Tree House Trust, partiyi düzenleyen Moore'in asistanı Lenny Hernandez ile Tree House Trust çalışanı Bessy Wong cinayetle suçlanmış, olay günü evde olmayan Moore dava kapsamı dışında bırakılmıştı. Ancak mayıs ayında Moore'un da şikayet dosyasına eklendiği ve 21 yaşındaki gencin ölümünden sorumlu tutulduğu belirtildi.

Valle'ın babası Jorge ve annesi Maria Valle, "aşırı derin" bulunan havuzun önüne derinliği belirten güvenlik işaretleri koymayarak Moore'un ihmalde bulunduğunu ve bu ihmalin oğullarının ölümüne neden olduğunu ileri sürdü. Aile ayrıca, havuzun kenarında dekoratif taşlar bulunduğunu, bunun tehlike oluşturduğunu ve havuzun sıcaklığının da çok yüksek olduğunu iddia etti.

Eski asistanı Lenny Hernandez, Moore evde yokken izinsiz bir parti düzenlemiş ve Valle bu parti sonrası havuzda ölü bulunmuştu.

Milliyetİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI