Bugun...


DARBE GECESİ KAYBOLAN 2 ASKERİMİZİ DİRİ DİRİ GÖMÜLMÜŞLER.

facebook-paylas
Tarih: 03-12-2018 22:48
         
DARBE GECESİ KAYBOLAN 2 ASKERİMİZİ DİRİ DİRİ GÖMÜLMÜŞLER.

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapan iki uzman çavuş Hasan K. ve Recep L. 15 - 16 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılan hain darbe girişimi sırasında kaybolmuş ve TSK hiç bir şekilde cesetlerine ulaşamamıştı.

Dün köpeklerin toprağı kazarak ortaya çıkardığı askeri palaskadan şüphelenen bir kişi merak edip toprağın yüzeyini 1 metre kadar kazdığında korkunç manzara ile karşılaştı. Bu olayın üzerine polislere bilgi veren vatandaşın şüpheli bölgeyi göstermesi üzerine arama ve inceleme çalışmaları yapan polis iki asker cesedine ulaşmıştır. Kimliklerinin tespiti ve otopsi için Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesine götürülen cesetlerin künyelerinden ulaşılan bilgiye göre Adıyaman doğumlu  Hasan K. ve Sivas doğumlu Recep L. nin olduğu şüphesinde bulunduğunu açıklayan Ankara Emniyet Müdürlüğü olay hakkında geniş çaplı bir operasyon başlatıldığını duyurdu.

Ankara  Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Başhekimliğinin açıklaması ise kan dondurdu. "cesetler domuz bağı ile bağlanıp diri diri gömülmüşler"
Kaynak: solduyu.net

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI