Bugun...


Cumhurbaşkanı AKP-MHP İttifakını Resmen İlan Etti.

facebook-paylas
Tarih: 30-11--0001 00:00
         
Cumhurbaşkanı AKP-MHP İttifakını  Resmen İlan Etti.

AKP Düzce İl Başkanlığı kongresinde konuşan AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirirken  “Biz vatan ve millet konusunda Bahçeli ile beraber yürüdük, yürümeye de devam edeceğiz” dedi.
 

Erdoğan konuşmasının devamında 16 Nisan’da biz ‘evet’ kampanyasını yürütürken ‘hayır’ kampanyası içerisinde beraber yürüdüklerimizin olması bizi üzmüştür. Hiç önemli değil. Kişi sevdikleriyle beraber hasrolunacaktır.

Ülkemize yönelik tehditlerin büyüklüğüne baktıkça biz de ne güzel diyoruz, demek bizden bu derece çekiniyorlar.

Ana muhalefet partisinin başındaki zatın böyle garip garip şeyleri oluyor. Bunun zırvalarını ifşa etmekten ben usandım. Kendisi bunları söylemekten utanmadı. Oturduğu koltuğa dahi gelişi şüpheli olan bu zatın, her ihanetin arkasından çıkması tesadüf olamaz. Sanıyorum kendisini birileri bu iş için özel olarak görevlendirdi. Ana muhalefetin arkasındaki potansiyeli yok ediyor. Biz bu iğrenç tavrı FETÖ’cülerden tanıyoruz.” dedi
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI