Bugun...


Cin çıkaracağım diyerek tecavüz etti
Kağıthane’de “cin” çıkardığını iddia ederek 18 yaşından küçük bir kıza cinsel istismarda bulunup, teyzesini de taciz ettiği için 21 yıl hapse çarptırılan Kenan K. hakkında yeni bir iddianame hazırlandı. "Cinci hoca" aynı suçlamayla bu kez çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçlamasıyla yargılanacak.

facebook-paylas
Tarih: 14-04-2015 11:59
         
Cin çıkaracağım diyerek tecavüz etti

Kağıthane Gürsel Mahallesinde şifa dağıtan bir hoca olduğunu arkadaşlarından öğrenen 17 yaşındaki Yasemin A., Kenan K.'nın verdiği sohbetlere katıldı. Sohbet sonrası Yasemin A., ağzında çıkan yaralar nedeniyle 60 yaşındaki Kenan K.'dan yardım istedi. Kenan K.'da "sana cin musallat olmuş" diyerek genç kızı tedavi için evine davet etti. Evinde genç kıza "cini çıkaracağım" diyerek tecavüz etti. Tecavüz sonrası ise genç kız soluğu karakolda aldı. "Cinci hoca"dan şikayetçi oldu. "Cinci hoca" hakkında çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçlamasıyla yeni bir iddianame hazırlandı.

4 yıl cinsel istismarda bulunmuştu
Kağıthane'de bir aksesuar mağazasında dini sohbetler düzenleyerek şifa dağıttığını iddia eden Kenan K., 2014'ün Ocak ayında sohbete katılıp "şifa aradığını" söyleyen bir genç kızı "Senin üzerindeki mahlukatları alacağım" diyerek odasına götürdü. Burada K.D.'yi çırılçıplak soyan "cinci hoca" K.D.'nin cinlerle cinsel münasebette bulunduğunu ve onları çıkarmak için kendisiyle de cinsel münasebette bulunması gerektiğini söyledi. Ardındah K.D'ye tecavüz etti. Bu eylem ise aylarca devam etti. Bir süre sonra K.D'nin teyzesi olan G.B. de şifa bulmak için Kenan K.'nın sohbetlerine katılmaya başladı. K.D.'ye yönelik taciz eylemlerini G.B.'ye de uygulayan Kenan K., teyzenin şikayetiyle soluğu karakolda aldı. "Cinci hoca" hakkında nitelikli cinsel istismar suçlamasıyla 21 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Çağdaş Ulus / İstihbarat
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI